Lokal z dużą witryną, wysokie natężenie ruchu

Lokal użytkowy na wynajem, Poznań, Grunwald

3 685 PLN

Opis

Przepiękny wysoki lokal (3,3m) opowierzchni 67m2 w doskonałej lokalizacji.
OPIS
Polecam na wynajem przestronny lokalusługowo - handlowo - biurowy - zlokalizowany na parterze z przestronną witrynąokienną ze szprosami o szerokości łącznej prawie 7mb. Lokal ma łącznąpowierzchnię 67m2 w jednej przestrzeni z wydzieloną częścią socjalną z pięknąnową łazienką i małym pomieszczeniem socjalnym.
Standard wykończenia: podłogi - płytki,ściany wykończone, pomalowane, lokal ogrzewany, wyposażony w kaloryfery. Lokaljest po gruntownym remoncie.
 
Lokal jest jednym z kilku w dobrzeprosperującej nieruchomości. Do lokalu przynależy przestrzeń reklamowa naelewacji. Istnieje także możliwość umieszczenia dodatkowych reklam na terenieposesji. Lokal położony jest w prywatnym - 2-piętrowym budynku, dysponującymmiejscami parkingowymi. W budynku znajdują się także inne lokale usługowo -handlowe jak salon męski barber oraz salon kosmetyczny. W budynku obok mieścisię znana firma z dużą renomą na rynku, zajmująca się sprzedażą i montażemnajwyższej klasy automatyki budynkowej FIBARO, oraz systemów monitoringu,alarmowych jak i nagłośnienia. W budynku obok zlokalizowany jest sklep LEWIATANoraz cieszący się dużą popularnością salon fryzjerski Damyan Salon. W bliskiejodległości znajdziemy bankomat Euronet a także popularny serwis produktów Appleoraz zespół handlowy. Otoczenie powoduje, że lokal stanowi doskonały punkt dlarozwoju Państwa firmy.
Media - liczone ryczałtem.
Czynsz najmu w kwocie: 3685 zł netto
 
 
 

Oferta nr 97021030 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 97021030
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 3 685 PLN
Cena za m2 55 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 67 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Grunwald
Ulica/Osiedle Przy pętli Górczyńskiej
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.
Anna Rostkowska-Kaczmarek
nr licencji: 15050
690-31-31-07
biuro@nieruchomosci-nest.pl