Grunty - działka rolna, 15 526 m2, Kępno

Grunty - działka rolna na sprzedaż, Kępno

Cena: 125 000 PLN

8 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Prezentujemy do sprzedaży grunty rolne sklasyfikowane w katastrze nieruchomosci jako grunty orne w klasie IIIb skladajace się z dwóch działek gruntu stanowiace jeden areal uprawiany rolniczo. Omawiany teren zlokalizowany we wsi soleckiej w jej centralnej części, bezpośrednio przylegajacy do terenów Parafii-Kościola Parafialnego w Myjomicach z dostępem do drogi publicznej z dwóch stron, do drogi powiatowej o nawierzchni bitumicznej biegnacej przez wieś do Kierzna oraz do drogi powiatowej biegnącej w stronę Kalisza. Teren posiada rowież dostęp do infrastruktury technicznej typu sieć energetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej, telefony. W Gminnym planie zagospodarowania przestrzennego teren częsciowo przeznaczony pod za budowe mieszkaniową jednorodzinną o zabudowie wolnostojącej pod symbolem D24MN oraz w pozostalej częsci jako grunty rolne. Ze wzgledu na dobra lokalizację terenu, jak i na tzw. dobre sąsiedztwo , zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywnosci zabudowy wzdluż drogi prowadzącej przez wieś, stanowiaca zabudowę zwartą wsi istnieje możliwość zmiany przeznaczenia calosci terenu pod budownictwo mieszkaniowe o podobnym charakterze zabudowy do zabudowy istniejącej sasiedniej. W tej sprawie, zmiany przzeznaczenia gruntow rolnych na cele mieszkaniowe zlożono w dniu 21.09.br. wniosek do Gminy w Kępnie.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 870967
Typ oferty Grunty - działka rolna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 125 000 PLN
Cena za m2 8 PLN
Powierzchnia 15 526 m2
Miejscowość Kępno
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Kępno