lokal w galerii handlowej

Lokal handlowy na wynajem, Zielona Góra

1 700 PLN

Array

Opis

Witamy w ofercie dla Twojej firmy w samym sercu miasta! Ten niezwykły lokal do wynajęcia oferuje powierzchnię 45 m² w tętniącym życiem centrum handlowym Meteor, pełnym stylowych butików i wygodnych placówek medycznych.  Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp i doskonałą widoczność dla Twojego przedsięwzięcia.
Sama powierzchnia lokalu oferuje elastyczność, niezależnie od tego, czy wolisz ją umeblowaną, czy nie. Jeśli potrzebujesz rozwiązania `pod klucz`, przestrzeń jest wyposażona w gustowne meble, aby stworzyć przyjazną atmosferę, która idealnie pasuje do Twojej marki. Alternatywnie, jeśli masz na myśli konkretną wizję, możliwość dostosowania i zaprojektowania przestrzeni zgodnie z Twoimi dokładnymi specyfikacjami też jest możliwa.
Jedną z najbardziej kuszących cech tej umowy najmu jest duża liczba miejsc parkingowych. Problemy z parkowaniem odejdą w przeszłość, zapewniając bezproblemowe zakupy dla Twojej cenionej klienteli. Niezależnie od tego, czy wpadają na krótką wizytę, czy planują spokojne zakupy, Twoi klienci docenią bezproblemowe opcje parkowania w centrum miasta. Ponadto, ów lokal ma niskie wymagania konserwacyjne, dzięki czemu możesz skoncentrować swój czas i energię na rozwijaniu swojej firmy, zamiast zajmować się ciągłym utrzymaniem. Dzięki niskim oplatom i dobrze utrzymanym strefom wspólnym w centrum handlowym możesz cieszyć się bezstresowym środowiskiem, które gwarantuje, że Twój lokal pozostanie na najwyższym poziomie.
Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby zaistnieć w tętniącym życiem centrum miasta! Wynajmij go już teraz i wyrusz w pełną sukcesów podróż po tętniącym życiem centrum handlowym, gdzie na Twój biznes czekają nieskończone możliwości.
Koszt wynajmu 1700 zł netto + opłaty do wspólnoty ok 700 zł + prąd wg zużycia.
Pierwszy miesiąc gratis przy umowie długoterminowej.
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.
DOWHAN- NIERUCHOMOŚCI pomaga w uzyskaniu kredytu na Twoje nowe mieszkanie.
Współpracujemy z doradcami kredytowymi, jak i bezpośrednio z bankami, którzy udzielą odpowiedzi na każde Państwa pytanie.
Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC
Oferta prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Agnieszki Dowhan, nr licencji 10340. Więcej informacji pod numerem tel. 782203060. Zapraszamy do oglądania !!!Oferta nr 8080622 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 8080622
Typ oferty Lokal handlowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 1 700 PLN
Cena za m2 39 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Liczba pięter 1
Powierzchnia 44 m2
Miejscowość Zielona Góra
Województwo LUBUSKIE
Powiat Zielona Góra m.
Gmina Zielona Góra M.
Agnieszka Dowhan
nr licencji: 10340
782203060
biuro@dowhan-nieruchomosci.pl