Obiekt - obiekt przemysłowy / produkcyjny, 313 m2, Lututów

Obiekt - obiekt przemysłowy / produkcyjny na sprzedaż, Lututów

Cena: 210 000 PLN

671 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Pragniemy państwa zaprosić do kupna nieruchomości komercyjnej, dzialki budowlanej zabudowanej budynkiem produkcyjnym o przeznaczeniu masarskim wraz z linią produkcyjną wg wymagań sanitarnych i weterynaryjnych tzw. HACAP. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta, w strefie uslugowo-handlowej, zo dogodnym dojazdem TIR-ami do sieci drog krajowych oraz drogi expresowej S-8 7 km. W opracowanym Studium UiKZP tereny przeznaczone pod handel, uslugi i produkcję, budynek produkcyjny masarni-rozbioru mięsa posiada dokumentację projekt budowlany wraz z technologią zaopiniowana przez WIS i Sanepid zgodnie z wymogami Unii Europejskiej do exportu żywności i mięsa. pomieszczenia budynku wykonczone zgodnie z wymogami unijnymi Sanepid-WIS, budynek posiada linię technologiczna do rozbioru mięsa wraz z rampami do dostawy oraz odbioru towaru.
W ewidencji geodezyjnej gruntów i budynków dzialka gruntu oznaczona jest jako przemyslowa, natomiasta budynek jako produkcyjny.
Remont budynku wraz z modernizacją przeprowadzono w roku 2010 oraz uzyskano stosowne zezwolenia WIS i inne na użytkowanie zgdnie z przeznaczeniem budynku.


Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 770967
Typ oferty Obiekt - obiekt przemysłowy / produkcyjny
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 210 000 PLN
Cena za m2 671 PLN
Powierzchnia 313 m2
Powierzchnia działki 2 100 m2
Miejscowość Lututów
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat wieruszowski
Gmina Lututów