Ośrodek turystyczno-wypoczynkowy z pełną infrastrukturą

Obiekt - ośrodek turystyczny na sprzedaż, Nowy Dworek

5 000 000 PLN

78 PLN/m2

Opis

BARDZO CIEKAWA OFERTA DLA INWESTORA !!!
Dowhan-Nieruchomości proponuje na sprzedaż dochodowy ośrodek wypoczynkowo- turystyczny położony w sercu pojezierza lubuskiego w Nowym Dworku.
Na powierzchni ponad 6 ha, znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy `Nowy Dworek`, położony przy linii brzegowej jeziora Paklicko Wielkie.
Ośrodek oddalony jest od Świebodzina o 15 km. Jest to odległość 115 km od Poznania i zaledwie 2 godziny drogi z Berlina. Jadąc autostradą A2 i droga ekspresową S3.
Teren obejmuje kompleks domków letniskowych wraz z zapleczem (stołówka, sanitariaty, recepcja, drogi, place manewrowe i parkingowe, infrastruktura, elementy małej architektury).
Łączna powierzchnia zabudowań to 2794 m2. Do zabudowań należą domki letniskowe, pawilony kolonijne, budynek główny i socjalny.
19 domków letniskowych 6 i 4 osobowe o podwyższonym standardzie.
Domki po remontach, w ciągłej bieżącej modernizacji. 
W wydzielonej części ośrodka, nie kolidując z resztą infrastruktury położone są pawilony, które służą jako baza noclegowa dla zorganizowanych grup szkolnych, zielonych szkół, obozów i kolonii. W pawilonach znajduje się 140 miejsc noclegowych dla dzieci, młodzieży i kadry. Część socjalną pawilonów uzupełniają duża świetlica oraz  ambulatorium pielęgniarskie z izolatkami.

Cały teren bardzo przemyślanie zagospodarowany.
Przed pawilonami rozległą przestrzeń zajmują boiska do gry w piłkę nożną, piłkę koszykową, siatkówkę oraz wiele zielonego miejsca do wszelkich zajęć grupowych.
Pokoje dla dzieci w pawilonach są 6 osobowe, pokoje dla opiekunów są 2 osobowe. Przy pawilonie znajduje się duży namiot, który jest oświetlony i służy jako miejsce do zajęć w razie niepogody lub wieczorne miejsce zbiórek i spotkań.
Ponadto na ośrodku znajduje się pole kampingowe, wzdłuż linii brzegowej.
Baza rekreacyjno- sportowa obejmuje liczne boiska, przystań z łodziami wędkarskimi, kajakami i rowerkami wodnymi ( 8 szt. łodzi, 20 szt kajaków, 4 szt rowerów wodnych ) oraz park linowy i rowery górskie (40 szt.) 
Budynek główny - zaplecze kuchenne i administracja składa się z:
- części kuchennej z zapleczem socjalnym i magazynowym,
- kotłowni,
- jadalni,
- kawiarni,
- administracji, w tym biuro, recepcja, a na tyłach dwa mieszkania
- sanitariatu, wc i pryszniców.
Budynek socjalny
Budynek parterowy, niepodpiwniczony zmodernizowany. budowany w technologii tradycyjnej murowanej. W budynku znajdują się segmenty mieszkalne dla pracowników ośrodka (5 pokoi, 2 łazienki).
Nieruchomość to świetna inwestycja, przynosząca rok rocznie dochody.
Operat szacunkowy do wglądu dla zainteresowanych.
*Podana cena jest ceną netto.
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.
DOWHAN- NIERUCHOMOŚCI pomaga w uzyskaniu kredytu.
Współpracujemy z doradcami kredytowymi, jak i bezpośrednio z bankami, którzy udzielą odpowiedzi na każde Państwa pytanie.
Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC
Oferta prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Agnieszki Dowhan, nr licencji 10340. Więcej informacji pod numerem tel. 782203060. Zapraszamy do oglądania !!!

Oferta nr 7220622 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 7220622
Typ oferty Obiekt - ośrodek turystyczny
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 5 000 000 PLN
Cena za m2 78 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 63 949 m2
Powierzchnia działki 63 949 m2
Miejscowość Nowy Dworek
Województwo LUBUSKIE
Powiat świebodziński
Gmina Świebodzin
Agnieszka Dowhan
nr licencji: 10340
782203060
aga@dowhan-nieruchomosci.pl