Centrum ul. Raciborska Grunt Sprzedaż

Działka inwestycyjna na sprzedaż, Rybnik

2 200 000 PLN

1 549 PLN/m2

Opis

Oferujemy do sprzedaży inwestycyjną nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w samym sercu Rybnika tj. przy ul. Raciborskiej.
Nieruchomość składa się z kilku działek o łącznej powierzchni około 1420 m2. Zgodnie z miejskim planem zagospodarowania przestrzennego, teren leży w strefie 2/1ZS gdzie przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz szerokie spektrum usług (administracja, biura, gastronomia, rozrywka, nauka, oświatowo-wychowawcze, zdrowia, pielęgnacyjne, kultu religijnego itp.) oraz pod handel detaliczny i hurtowy.
Przyszłej inwestycji w zależności od potrzeb i przeznaczenia sprzyja współczynnik intensywności zabudowy, który wynosi min. 0,02 a max 4, maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej, która wynosi 95 % natomiast maksymalna wysokość zabudowy dla budynku małej architektury wynosi 6 metrów a dla pozostałych budynków 25 metrów. Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz. Atutem tej nieruchomości jest jej położenie (ścisłe centrum miasta), dostępność mediów ale również sąsiedztwo min. parkingu wielopoziomowego, oraz będący na ukończeniu budynek mieszkaniowy wielorodzinny i Centrum Edukacji Artystycznej (od ul. Hallera). Dodatkowo nieruchomość zlokalizowana jest na trasie pomiędzy Rynkiem a galerią Plaza.

Cena sprzedaży nieruchomości 2.200.000,00 PLN.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferta na wyłączność!
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.
Oferta nr 6820436 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 6820436
Typ oferty Działka inwestycyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 200 000 PLN
Cena za m2 1 549 PLN
Powierzchnia 1 420 m2
Miejscowość Rybnik
Ulica/Osiedle Raciborska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Rybnik m.
Gmina Rybnik M.
Własność własność
Dojazd asfaltowa/kostka
Położony w centrum miasta
Oktawia Królik
nr licencji: 2668
32 4238570
602 109 589
o.krolik@infomark.pl