Na sprzedaż duża działka rolna bez mpz w u stóp Włodarza w Olszyńcu!

Działka rolna na sprzedaż, Olszyniec

149 000 PLN

21 PLN/m2

Opis

Oferuję na sprzedaż dużą działkę niezabudowaną, rolną (łąki i pastwiska trwałe oraz fragment lasu), bez planu zagospodarowania, z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy. Ważna informacja: Kupujący nie płaci prowizji za pośrednictwo. Działka położona jest naprawdę przepięknie, z panoramicznym widokiem, u stóp Włodarza od strony Olszyńca, na poziomie między 400 a 500 m n.p.m. Teren zróżnicowany, łagodny stok. Wartością dodaną jest znajdujące się na działce źródło (studnia z czasów przedwojennych), ocembrowane betonowym kręgiem, spod którego wypływa wartki strumyczek, podążający dolinką w dół działki. Na skraju działki bukowy las, brzozy, dorodne drzewa.
Dojazd do oferowanej działki wydzielonym korytarzem przez sąsiadującą działkę, utrudniony przez częściowo porastające tę dojazdową drogę krzewy. Działka leży na skarpie, a w dole, w wąwozie, rewitalizowana jest w tej chwili stara linia kolejowa z 1904 roku relacji Świdnica-Jedlina Zdrój. Z tego powodu blisko do skrzynek energetycznych, zatem być może przyłączenie prądu nie byłoby trudne.
Oferta dla poszukujących azylu w górach, sąsiadujące zabudowania są w odległości pozwalającej na kameralność i intymność. Z drugiej trony w Olszyńcu jest parę ośrodków agroturystycznych, gospoda, schronisko, hotel dla psów, kościół, warsztaty usługowe. Kolejne sklepy i warsztaty w pobliskich Jugowicach, albo w Jedlinie-Zdrój. Polecam gorąco, zapraszam po więcej szczegółów.

Beata Łukasiewicz
tel. 601 732146
Biuro Nieruchomości MAGNUS,
Wrocław, ul. Krakowska 52 nr lok 1,
tel. 71/79-27-275.
Pośrednik odpowiedzialna zawodowo Alicja Franczyk,
licencja zawodowa nr 2412.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par 1 Kodeksu Cywilnego.

.
Oferta nr 56700940 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 56700940
Typ oferty Działka rolna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 149 000 PLN
Cena za m2 21 PLN
Powierzchnia 6 939 m2
Miejscowość Olszyniec
Ulica/Osiedle okolice Kolejowej
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wałbrzyski
Gmina Walim
Własność własność
Dojazd polna
Szerokość frontu 70.00 m
Kształt działki prostokat
Położony w na wsi
Beata Łukasiewicz
nr licencji: 2412
601732146
mieszkania@magnus.wroc.pl