Działka budowlana w Miękini

Działka budowlana na sprzedaż, Miękinia

339 000 PLN

233 PLN/m2

Opis

Na sprzedaż urokliwa, duża działka budowlana w Miękini, powiat średzki.
Ważna informacja: Kupujący nie płaci prowizji za pośrednictwo. Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1454 m2 znajdującą się w południowej części Miękini, na początku miejscowości, najbliżej wjazdu od strony Wrocławia. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Położona na kameralnym osiedlu wcześniej sprzedanych działek, na 3 stoją już domy :-). Oferowana działka ma wymiary prawie kwadratu. Obecnie do działki prowadzi zjazd z drogi asfaltowej w drogę nieutwardzoną, gminną oraz drogą wewnętrzną (osiedlową, obecnie z nazwą), w której sprzedawane są udziały w symbolicznej kwocie100 zł. Oferowana działka jest uporządkowana, skoszona, idealna do rozpoczęcia prac budowlanych. Wykoszono też szeroką drogę dojazdową.
Za pasem działek widoczny jest malowniczy zagajnik i las. Od niedawna pojawiła się na południe od oferowanej działki - Biedronka. Z Miękini bardzo szybko i łatwo można dojechać do Wrocławia pociągiem, lub samochodem. 400 m od działek znajduje się dworzec PKP - dojazd do Wrocławia już jest bardzo dobry koleją, a znacznie się skróci, ponieważ uruchomiona ma być za kilka lat szybka kolejka miejska z Dworca Świebodzkiego do Środy Śl. W pobliżu działek liczne sklepy, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkola, ośrodki zdrowia, policja, a także urząd gminy, zabytkowy kościół, słynna polska winnica `Jaworek` z restauracją i miejscami noclegowymi. We wsi znajduje się także pałac w remoncie i rezerwat przyrody `Zabór` o bogatym składzie gatunkowym! Niedawno Miękinia uzyskała prawa miejskie. Polecam i zapraszam na prezentację.
Beata Łukasiewicz
tel. 601 732146
Biuro Nieruchomości MAGNUS,
Wrocław, ul. Krakowska 52 nr lok 1,
tel. 717927275.
Pośrednik odpowiedzialna zawodowo Alicja Franczyk,
licencja zawodowa nr 2412.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par 1 Kodeksu Cywilnego.Oferta nr 56070940 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 56070940
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 339 000 PLN
Cena za m2 233 PLN
Powierzchnia 1 454 m2
Miejscowość Miękinia
Ulica/Osiedle Stawowa
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat średzki
Gmina Miękinia
Własność własność
Szerokość frontu 35.00 m
Kształt działki prostokat
Beata Łukasiewicz
nr licencji: 2412
601732146
mieszkania@magnus.wroc.pl