INWESTYCYJNA Dolnobrzeska/Mokrzańska/Lubiąska

Działka budowlana na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna

1 370 000 PLN

1 181 PLN/m2

Opis

Do sprzedania inwestycyjna działka położona w Leśnicy u zbiegu ul.  Dolnobrzeskiej, Mokrzańskiej i Lubiąskiej.
Leśnica to cudowne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju, a zarazem bliskości miasta wraz z pełna infrastrukturą. To prężnie rozwijające się osiedle Wrocławia zapewnia dużo zieleni, tras rowerowych, spacerowych i towarzyszącej infrastruktury:  szkoły , przedszkola, przychodnie, apteki, kościół, sklepy, gastronomia, usługi, itp. Jedną z atrakcji jest  średniowieczny zamek wraz z parkiem ze stawem i przepływająca przez park rzeką Bystrzycą.  Dziś odrestaurowany zamek pełni funkcję Centrum Kultury ,,Zamek Leśnica". Odbywają się w nim wystawy, koncerty, wernisaże oraz prowadzone są zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie bez konieczności dojazdu do centrum  oddalonego o ok. 10km.
A jeśli już zdecydujemy się na dojazd do centrum ułatwi to obwodnica Leśnicy lub oddana na początku listopada 2023r. nowa dwupasmowa jezdnia od ul. Fildorfa i 11 listopada.
Dojazd z centrum zapewnia komunikacja miejska autobusowa i tramwajowa oraz PKP. 
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego UCHWAŁA NR XLVII/3032/06   RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA z dnia 16 lutego2006 r.  teren oznaczony na mapie symbolem 4MN73,  przewiduje na tym terenie zabudowę mieszkaniową z typem budynku wolnostojącego lub bliźniaczego. Maksymalna liczba nadziemnych kondygnacji : trzy z uwzględnieniem poddasza. W najbliższym otoczeniu nowe domy  w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.
Działka w kształcie  zbliżonym do prostokąta. Długość ok. 46 m. szerokość w najwęższym miejscu ok. 21 do 25m.
 Media przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja, studzienka telekomunikacyjna. Dojazd drogą gminną asfaltową. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej autobusowej przy ul. Dolnobrzeskiej,   szkoła podstawowa, przedszkola, handel i usługi, tereny rekreacyjne.
Zapraszam na prezentację
Wioletta Matkowska
501 367 430
Krzesaj Nieruchomości
Współpracujemy ze sprawdzonymi doradcami kredytowymi dzięki którym nasi klienci mają możliwość uzyskania kredytu najlepiej dopasowanego do własnych potrzeb i możliwości.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Oferta nr 50139130841 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 50139130841
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 370 000 PLN
Cena za m2 1 181 PLN
Powierzchnia 1 160 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Fabryczna
Ulica/Osiedle LEŚNICA / DOLNOBRZESKA MOKRZAŃSKA LUBIĄSKA
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Własność własność
Ogrodzenie brak
WIOLETTA MATKOWSKA
501367430
biuro@krzesaj.pl