Dom z częścią usługową

Dom wolnostojący na sprzedaż, Świerzów

1 500 000 PLN

2 885 PLN/m2

Opis

KONTAKT : Robert Dutczak nr 510 920 757
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00

Do zaoferowania dom z zabudowaniami usługowymi o łącznej powierzchni 520m2  zlokalizowany w centralnej części Świerzowa na działce o pow. 2580m2. Część mieszkalna o pow. 220m2 składa się z trzech sypialni, dwóch kuchni, dwóch łazienek, WC, przedpokoju i korytarzu. Część usługowa budynku zajmuje ok 300m2 i na dzień dzisiejszy jest ona zagospodarowywana pod usługi blacharsko lakiernicze. Istnieje możliwość dalszej zabudowy działki zgodnie z obowiązującą uchwałą planu miejscowego pod usługi. 
Media: Ogrzewanie centralne piecem grzewczym z płaszczem wodnym oraz dostęp do wodociągu miejskiego + szambo.
Budynek jest zadbany i po przeprowadzonych pracach modernizacyjnych, obejmujących remont dachu, wymianę okien oraz ocieplenie elewacji warstwą styropianu o grubości 10 cm. Istnieje możliwość wyodrębnienia większej ilości pokoi w części mieszkalnej. 

Teren ogrodzony z każdej strony, na działce znajduje się basen do odrestaurowania oraz budynki gospodarcze. Nieruchomość posiada również własną studnie głębinową oraz dostęp do światłowodu.
Bardzo dobry dojazd do Obornik Śląskich, Prusic czy Trzebnicy. Miejscowość cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na bliskość z naturą i dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osoby szukającej nieruchomości pod usługi z możliwością dalszej rozbudowy.

Oferta godna uwagi!

W razie pytań proszę dzwonić od pon. do pt. od.9:00 do 18:00
Gorąco zapraszam na prezentacje.
Jeżeli nie jesteś zainteresowany tą ofertą, to w naszej bazie mamy dostępnych wiele podobnych nieruchomości.
Bezpłatnie pomagamy w udzieleniu kredytu na zakup nieruchomości.
Naszym Klientom oferujemy również pomoc prawną.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego


Oferta nr 4952508741510092 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 4952508741510092
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 500 000 PLN
Cena za m2 2 885 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro Parter
Liczba pięter 2
Powierzchnia 520 m2
Powierzchnia działki 2 580 m2
Miejscowość Świerzów
Ulica/Osiedle Dom z częścią usługową
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat trzebnicki
Gmina Prusice
Własność własność
Przeznaczenie dowolne
Ogrzewanie węglowe/drewno
Ogrodzenie murowane
Kształt działki nieregularny
Balkon Tak
Materiał cegła
Rodzaj okien plastikowe
Robert Dutczak
nr licencji: 21088
510 920 757
robert@novena.pl

Novena s.c. Dawid Cygański, Małgorzata Uliasz

Odwiedź nasze biuro i opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach!

Adres naszego biura

ul. Inowrocławska 21/1, 53-653 Wrocław

Zadzwoń do nas

Znajdziemy dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich wymagań.

Zadzwoń dziś

tel. 519 186 410