Mieszkanie, 76 m2, Wrocław

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Śródmieście

Cena: 890 000 PLN

11 695 PLN/m2

Beata Łukasiewicz
2412
Telefon: 601732146
mieszkania@magnus.wroc.pl

Opis

Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie willowe na Zaciszu, z ogrodem zimowym, ogródkiem letnim, garażem

Mieszkanie znajduje się na parterze domu dwurodzinnego, w kształcie sześcianu z płaskim dachem, z 1959 r. Zaletą jest bezpośrednie wyjście do ogrodu z ogrodu zimowego. Świeżo wyremontowana elewacja całej nieruchomości, posesja jest ogrodzona, z domofonem.
Do mieszkania wchodzi się z klatki schodowej, a przez drzwi antywłamaniowe - do przedpokoju.
Na lewo wejście do mniejszej sypialni, o pow. ok. 12 m, za nią, również po lewej wejście do większej sypialni (ok. 13,5 m2). Na prawo od wejścia łazienka z kabiną prysznicową, o pow. ok. 3 m2. Łazienka jest z oknem, ale wymaga odświeżenia.
Przy wejściu do łazienki, w przedpokoju znajduje się szafa wnękowa, wygospodarowana kosztem powierzchni łazienki. Za szafą, po prawej stronie jest wejście do kwadratowej, ustawnej kuchni z oknem. Kuchnia ma pow. ok. 6,5 m2 i również wymaga odświeżenia i ewent. wymiany mebli czy własnej aranżacji przestrzeni.
Dochodzimy do końca przedpokoju, tu otwiera się salon o pow. ok. 36 m2, powstały z połączenia dwóch pokojów.
Obecnie właściciel w części lewej salonu ma wygospodarowany kącik na sypialnię, z której jest wejście do klimatycznego ogrodu zimowego.
Po prawej stronie salonu znajduje się kominek.
Ściana okien na całej szerokości salonu doświetla pomieszczenie, zorientowane na zachód.
Z części sypialnej salonu wchodzimy do ogrodu zimowego - to rodzaj loggi, zabudowanego balkonu, o pow. 10 m2, który jest cudownym miejscem relaksu.
Z ogrodu zimowego jest wyjście po kilku schodkach do części ogrodowej. Znajdziemy tu potężne drzewo orzecha włoskiego, a przy końcu terenu parę drzew owocowych. Możliwość powieszenia hamaka i oddawania się przyjemnościom ogrodowych chwil z dala od zgiełku miasta.

W mieszkaniu na podłogach jest położony gres imitujący drewniany parkiet. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny, oraz dodatkowo kominkowe.
Do mieszkania przynależy połowa działki o pow. 0,906 h (wydzielona, ma księgę wieczystą). Przy budynku garaż jednostanowiskowy, o pow. 12 m2 - za nim znajduje się też przejście do części ogrodowej. Przed budynkiem starodrzew oraz część ogródka do wspólnego zagospodarowania.
Do mieszkania przynależy też połowa pomieszczeń piwnicznych.
Powierzchnia lokalu wymieniona w księdze wieczystej to wprawdzie 76,10 m2, ale całkowita jest większa. W księdze nie ma doliczonej powierzchni loggi (ok. 10 m2), która jest dodatkowym pomieszczeniem zamykanym, zadaszonym, choć nieogrzewanym.

Polecam mieszkanie uwadze miłośników Zacisza - jednej z piękniejszych, zielonych dzielnic miasta, oferujących prawdziwy spokój przy jednoczesnym centralnym położeniu w Śródmieściu, na Wielkiej Wyspie.

Mieszkanie wymaga gruntownego odświeżenia w dwóch pomieszczeniach (łazienka, kuchnia), ale daje to też możliwość przearanżowania pomieszczeń. Można `wyprowadzić` sypialnię z części salonowej do jednego z dwóch zamykanych pomieszczeń, zyskując w tym miejscu jadalnię lub też przenieść kuchnię - jako aneks do salonu i uzyskać zamykane pomieszczenie na gabinet lub dodatkowy pokój dziecinny. Kolejną opcją jest powiększenie łazienki.
Ogród zimowy jest wspaniałą, klimatyczną przestrzenią i dużą zaletą tego mieszkania.
W całym mieszkaniu okna plastikowe. Do ewentualnej wymiany w mieszkaniu są żeliwne grzejniki. Remontu wymaga wewnętrzna klatka schodowa, która stanowi część wspólną.

Polecam gorąco i zapraszam na prezentację, która pokaże Państwu możliwości tego mieszkania

Beata Łukasiewicz
tel. 601 732146

Biuro Nieruchomości MAGNUS,
Wrocław, ul. Krakowska 52 nr lok 1,
tel. 71 792 72 75

Pośrednik odpowiedzialna zawodowo Alicja Franczyk, licencja zawodowa nr 2412.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par 1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 47180940
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 890 000 PLN
Cena za m2 11 695 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 76 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Śródmieście
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.