działka budowlana

Działka budowlana na sprzedaż, Stary Dwór

137 000 PLN

100 PLN/m2

Opis

Do sprzedaży nowowydzielona działka budowlana (budownictwo jednorodzinne i zagrodowe) położona w miejscowości wiejskiej, w pobliżu drogi Brzeg Dolny - Wrocław, przy bocznej drodze asfaltowej. W drodze, przy działce, woda, kanalizacja i energia elektryczna. Działka częściowo ogrodzona, z bramą wjazdową na posesję. Obecnie działka zabudowana starym gołębnikiem (do wyburzenia), szopą drewnianą i wiatą gospodarczą. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna istniejąca i nowopowstała. Naprzeciw drogi działki budowlane, a z tyłu działka komercyjna. Okolica zielona i spokojna. W pobliżu przystanek autobusowy. Dowóz dzieci do szkoły do Brzegu Dolnego autobusami szkolnymi. W pobliskiej okolicy lasy oraz stawy i rekreacja wodna.  Zapraszamy na prezentację i do rozmów. 
*Zamieszczone na naszych stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeku Cywilnego, a wszelkie dane w nich zawarte mają jednie charakter informacyjny i poglądowy i w każdej chwili mogą ulec zmianie.
*Oferta na wyłączność biura. Pośrednik odpowiedzialny za realizację niniejszej oferty : Renata Saj-Mazur, licencja zawodowa nr 1015, tel. 601 989 963, e-mail : biuro@nieruchomosc.wroc.pl
*Pomagamy kompleksowo w obsłudze transakcji zakupu nieruchomości i w jej korzystnym kredytowaniu wraz z zakupem projektu budowlanego wymarzonego domu, jego adaptacją i uzyskaniem pozwolenia na budowę..
Oferta nr 3652330327 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 3652330327
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 137 000 PLN
Cena za m2 100 PLN
Powierzchnia 1 372 m2
Miejscowość Stary Dwór
Ulica/Osiedle Satry Dwór
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wołowski
Gmina Brzeg Dolny
Własność własność
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrodzenie metalowe
Szerokość frontu 23.00 m
Kształt działki nieregularny
Położony w na wsi
Renata Saj-Mazur
nr licencji: 1015
601989963
biuro@nieruchomosc.wroc.pl