Rezydencja pod Wrocławiem

Dom wolnostojący na sprzedaż, Smolec

2 950 000 PLN

5 900 PLN/m2

Opis

Reprezentacyjny charakter, bardzo duża działka i możliwości dla wymagającego klienta szukającego wyjątkowego domu do własnej aranżacji.

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością położoną w malowniczym otoczeniu, zaledwie kilka kroków od parku ze starodrzewiem.To unikatowa oferta z doskonałym połączeniem spokoju otaczającej przyrody z bliskością nowoczesnej infrastruktury.

Nieruchomość sąsiaduje z parkiem ze starodrzewiem oraz innymi rezydencjami oraz boiskiem sportowym i placem zabaw. W otoczeniu znajduje się również nowa zabudowa jednorodzinna. Dodatkowo, nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości do drogi wojewódzkiej nr 347(Wrocław Oporów- Kąty Wrocławskie) oraz węzłów autostrady A-4 i A-8 oraz kolei podmiejskiej co zapewnia szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych.
Działka o powierzchni ponad 6.000 m2 ma kształt zbliżony do prostokąta, jest płaska i otoczona pasem zieleni izolacyjnej między innymi z sosnami i brzozami. Teren jest już częściowo zagospodarowany obszarem trawnikowym z możliwością ewentualnej zabudowy.
Nieruchomość posiada przyłącza do sieci wodociągowej, elektroenergetycznej niskiego napięcia oraz kanalizacji sanitarnej.

Stan zagospodarowania:

Obecnie na działce znajduje się dom o charakterze rezydencjonalnym w stanie surowym oraz dodatkowy budynek garażowy z pomieszczeniami gospodarczymi i wykończonym mieszkaniem. Teren jest ogrodzony i posiada pas zieleni izolacyjnej wzdłuż granic.

Opis budynku:

Dom został wzniesiony w technologii tradycyjnej. W bardzo ciekawej architekturze. Jest częściowo podpiwniczony, dwukondygnacyjny, o łącznej powierzchni użytkowej ponad 500 m².
Na parterze: otwarte przestrzenie - salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, garderoba oraz kryty basen, sauna i inne pomieszczenia funkcjonalne - całość ok 250 m2.
Na drugiej kondygnacji zaplanowano 4 sypialnie, 2 garderoby i łazienki.
Budynek garażowy z całkowicie wykończonym mieszkaniem.
Polecamy tę nieruchomość również ze względu na wyjątkowość miejsca. Zwłaszcza, że bardzo trudno można znaleźć działkę pod prawdziwą rezydencję.
Dodatkowo oszczędzają Państwo czas biorąc pod uwagę zakres wykonanych już prac i możliwość wykończenia według własnych preferencji i potrzeb.

Zachodnie okolice Wrocławia, za Smolcem.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji:

Dorota Łukianowicz, nr licencji zawodowej: 2365
tel. 502 57 60 27
Rafał Hładiak
tel. 503 185 415
Informacja zawarta w ogłoszeniu nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.Oferta nr 26590111 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 26590111
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 950 000 PLN
Cena za m2 5 900 PLN
Liczba pokoi 7
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 500 m2
Powierzchnia działki 6 000 m2
Miejscowość Smolec
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wrocławski
Gmina Kąty Wrocławskie
Kształt działki prostokat
Garaż wolnostojący
Położony w poza miastem
Dorota Łukianowicz
nr licencji: 2365
502 576 027
biuro@kando.pl