Mieszkanie, 32 m2, Drezdenko

Mieszkanie na sprzedaż, Drezdenko

Cena: 142 000 PLN

4 465 PLN/m2

Roman Jacko
Telefon: 511709037
roman.jacko@almar-am.pl

Opis

Drezdenko-centrum miasta .
W ofercie na sprzedaż bez czynszowe dwupokojowe mieszkanie-wolne niezamieszkałe.
Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 31,80m2 składający się z pokoju wraz z aneksem kuchennym (16,59m2) ,sypialni (10,85m2) ,łazienki (4,36m2). Istnieje możliwość powiększenia mieszkania o dodatkową pow. 11 m2 .Lokal usytuowany na pierwszym piętrze od strony wschodniej,w budynku usługowo mieszkalnym na terenie Starego Młyna w Drezdenku
Mieszkanie idealnie nadające się dla niedużej rodziny lub pod inwestycję - przyszły wynajem .
Wysoki poziom wykonania i jakość zastosowanych materiałów sprawiają ,iż lokal jest o bardzo dużych walorach estetycznych i funkcjonalnych .Na podłogach w zależności od przeznaczenia pomieszczeń panele podłogowe i płytki. Dla odpowiedniego doświetlenia pomieszczeń zastosowano oprócz okien tradycyjnych dodatkowo okna dachowe.Mieszkanie częściowo umeblowane. Na piętrze pięć mieszkań oraz lokal użytkowy . Na parterze budynku znajduje się przechodnia lekarzy specjalistów
Wejście na klatkę przestronnym ciągiem komunikacyjnym. Na zewnątrz utwardzony parking dla 20 samochodów. W odległości zaledwie 100m cała sieć handlowa sklep Netto, Rossman , Pepco, Neonet i inne. Ogrzewanie gazowe ,ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego .
Spokojne miejsce do odpoczynku . W pobliżu rzeka Noteć oraz park rekreacji i zabaw.
Cena ofertowa sprzedaży wynosi :142.000 zł brutto.Kupujący przy zakupie zwolniony z opłat 2% podatku od czynności cywilnoprawnych .
Bez prowizji. Jedyne opłaty -to czynności notarialne.
Zainteresowany klient ma zapewnioną pełną obsługę kredytową i pomoc prawną w zakupie mieszkania . Stan prawny bez zastrzeżeń. Założona księga wieczysta bez obciążeń. Przekazanie Nieruchomości w dniu zawarcia Aktu Notarialnego .Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie przedstawionych dokumentów . Nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Zapraszam na prezentację.

Roman Jacko
Specjalista w Obrocie Nieruchomościami
Almar Nieruchomości
Tel. 511 709 037

Szczegóły

Numer oferty 2450565
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 142 000 PLN
Cena za m2 4 465 PLN
Licza pokoi 2
Piętro 1
Liczba pięter 1
Powierzchnia 32 m2
Miejscowość Drezdenko
Województwo LUBUSKIE
Powiat strzelecko-drezdenecki
Gmina Drezdenko