Obiekt - centrum handlowe, 1 016 m2, Krzywaczka

Obiekt - centrum handlowe na wynajem, Krzywaczka

30 480 PLN

Opis

Do wynajęcia cały obiekt handlowo-usługowy!
Centrum Handlowe E7 Krzywaczce to najprężniej działający obiekt handlowy w tym rejonie,przyciąga dziesiątki tysięcy klientów dzięki m.in. dużemu bezpłatnemu parkingowi. Centrum E7 zlokalizowane jest w podkrakowskiej miejscowości Krzywaczka - 15 km od Krakowa, tuż przy drodze krajowej nr 52 (trasa Bielsko-Biała - Głogoczów), 3 km od węzła łączącego z drogą E7 (`Zakopianka`). Znajdują się tam działające obecnie: bardzo dobrze funkcjonujący samoobsługowy sklep spożywczy, apteka, gabinet stomatologiczny, kwiaciarnia,biuro podróży, paczkomat,  pralnia....
Oferujemy Państwu do wynajęcia cały obiekt handlowy  o kubaturze 5 173m3 (pow. całkowita 1 176m2, pow.użytkowa ok. 1 016m2). Budynek zlokalizowany w pierwszej linii zabudowy, świetnie widoczny z drogi krajowej, dwukondygnacyjny, posiadający wszystkie niezbędne instalacje. Na teren inwestycji urządzone 2 wjazdy z "krajówki". Bardzo duża liczba miejsc postojowych dla potencjalnych klientów, kontrahentów.
Warunki najmu i cena do negocjacji.
Oprócz wynajmu całego obiektu, istnieje możliwość wynajmu poszczególnych lokali.

Dostępne lokale:
Lokal o powierzchni 220m2 usytuowany na piętrze budynku z dużymi przeszklonymi oknami oraz wydzielonymi pomieszczeniami, zapleczem socjalnym, wyposażoną częściowo kuchnia, toaletą wewnątrz lokalu. Wejście z korytarza. Do tej pory w lokalu prowadzona była działalność gastronomiczna.
Lokal o powierzchni 50m2   usytuowany na piętrze budynku z dużymi przeszklonymi oknami, witryną z korytarza. W lokalu znajdują się  dodatkowo dwa wydzielone pomieszczenia.  W lokalu przez długi okres czas funkcjonował dobrze prosperujący salon fryzjerski.
Lokal o powierzchni 46m2 usytuowany na piętrze budynku z dużymi przeszklonymi oknami, wejście z korytarza. W lokalu znajdują się wydzielone dodatkowo dwa pomieszczenia.
Lokal o pow. ok. 10m2 , dobrze doświetlony, z wejściem z .Cena najmu do uzgodnienia.
Co najważniejsze b udynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych , a wszystkie lokale wyposażone są w niezbędne media.
Cena najmu od 30-35zł netto/m2.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty.  

Oferta nr 21300946 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 21300946
Typ oferty Obiekt - centrum handlowe
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 30 480 PLN
Cena za m2 30 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 1 016 m2
Miejscowość Krzywaczka
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat myślenicki
Gmina Sułkowice
Daria Majewska
nr licencji: 545
12 274 30 60
697517111
biuro@rapit.com.pl