Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Dom wolnostojący, 79 m2, Myślenice

Dom wolnostojący na sprzedaż, Myślenice, Dolne Przedmieście

Cena: 692 000 PLN

8 732 PLN/m2

Daria Majewska
545
Tel.kom.: 697517111
Telefon: 12 274 30 60
biuro@rapit.com.pl

Opis

Podana cena dotyczy budynku B6 realizowanego w ramach inwestycji Osiedle Królewskie, zlokalizowanego na działce o pow. 226m2,z garażem, wiatą ogrodową oraz północną ekspozycją ogrodu.

Osiedle Królewskie to najnowsza inwestycja firmy New Home Investments realizowana w Myślenicach przy ul. K. Wielkiego, w ramach której inwestor odda do Państwa dyspozycji 29 domów jednorodzinnych - każdy budynek w 16 wariantach układu wnętrz, po 4 na każda kondygnację.

Do realizacji inwestycji oraz dla komfortu mieszkańców przy budowie zastosowane zostaną nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały budowlane.

Projektując OSIEDLE KRÓLEWSKIE deweloper wykorzystał fakt możliwości hurtowego zakupu materiałów budowlanych i stawiając na wysoką jakość wykonania wynegocjował atrakcyjne oferty dla produktów wysokiej klasy. Pozwoliło nam to zaoferować Państwu wyższy standard w tej samej cenie. Do murowania ścian zamiast pustaków zastosowano najwyższej jakości bloczki z betonu komórkowego H+H Gold. Do pokrycia dachu wybrano dachówkę ceramiczną bawarskiej produkcji Bogen Plano, W Państwa domach znajdą się również wysokiej jakości okna firmy Okno Plus oraz wyjątkowo wygodne wysokoosiowe okna dachowe renomowanej firmy Roto. Drzwi do Twojego domu zapewni firma Parmax.
Prawie każdy z proponowanych przez nas domów posiada indywidualny zamknięty garaż z automatyczna bramą, oraz drugie miejsce postojowe na podjeździe przed nim. Ponadto do Państwa dyspozycji oddane zostaną prywatne ogrody ze świeżym zielonym trawnikiem, w którym bez problemu znajdzie się miejsce na basen, trampolinę lub ulubione rośliny.
Przedłużenie garażu będzie stanowić wiata ogrodowa - idealne rozwiązanie na przechowywanie nie tylko sprzętu sportowego ale i tego niezbędnego do utrzymania domu i ogrodu. Domy wyposażone będą również w systemy Smart Home z możliwością ich rozbudowy.
Komunikacja wewnętrzna zapewniona zostanie przez wygodną, bezpieczną i dobrze oświetlona drogę o szer. 6 metrów, na której bez przeszkód będzie można minąć się samochodami.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa drogi osiedlowe będą monitorowane, a wjazd na teren osiedla możliwy będzie jedynie dla mieszkańców lub osób przez nich upoważnionych.
Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów inwestycji i do rezerwacji!

Szczegóły

Numer oferty 20580946
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 692 000 PLN
Cena za m2 8 732 PLN
Licza pokoi 3
Liczba pięter 2
Powierzchnia 79 m2
Powierzchnia działki 226 m2
Miejscowość Myślenice
Dzielnica Dolne Przedmieście
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat myślenicki
Gmina Myślenice