Dom wolnostojący, 160 m2, Dzierżążno Wielkie

Dom wolnostojący na sprzedaż, Dzierżążno Wielkie

Cena: 695 000 PLN

4 344 PLN/m2

Roman Jacko
Telefon: 511709037
roman.jacko@almar-am.pl

Opis

Oferta sprzedaży .Nieruchomość zabudowana w miejscowości Dzierżążno Wielkie- wsi położonej w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Wieleń.
Niesamowicie urokliwa w swym położeniu ,80 m do linii brzegowej jeziora na wzniesieniu. . Charakter zabudowy przypinający stary dworek ,doskonale wkomponowany w otaczający go krajobraz .
W skład nieruchomości wchodzą:
1.Budynek mieszkalny o pow. 100m2 .
Na parterze budynku zlokalizowany duży salon z wyjściem na taras , którego rozpościera się widok na jezioro. Przestrony aneks kuchenny, łazienka z WC ,przedsionek i przedpokój .
Na piętrze znajdują się trzy sypialnie , łazienka z WC oraz przedpokój .
2.Budynek gospodarczy o pow. 60 m2 w którym znajdują się: pomieszczenie gospodarcze (tzw. letnia kuchnia), garaż ,oraz pomieszczenie przeznaczone na opał.
3. Działka o pow. 2700 m2 w części zagospodarowana (drzewa, krzewy ozdobne , mała architektura ogrodowa . Część działki z przeznaczeniem pod dodatkową zabudowę .
4.Działka o pow. około 700m2 nad samym jeziorem. Na działce w pełni urządzony z podłączonymi mediami domek holenderski ,z przeznaczeniem na wynajem turystyczny.
Posiadłość wybudowana w 2006 r. ,budynek mieszkalny ocieplony i utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. We wnętrzu zastosowano zbliżone do oryginalnego wystroju: stolarkę drzwiową, okienną, stropy, kominek oraz wiele innych elementów zabudowy. Dom podłączony jest do gminnej sieci wodociągowej .Ogrzewanie z kominka oraz C.O. własny piec. Ciepła woda użytkowa w zależności od pory roku z bojlera elektrycznego lub z sieci grzewczej.
Miejscowość położona jest nad urokliwym jeziorem pomiędzy dwoma ogromnymi kompleksami leśnymi: Puszczą Notecką oraz Puszczą Drawską. W pobliżu znajdują się liczne jeziora Pojezierza Drawskiego oraz rzeczne szlaki kajakowe (do Noteci ok 10 km). Okolica należy do jednych z najpiękniejszych w Wielkopolsce .Ze względu na skomunikowanie , cieszy się ogromną popularnością turystyczną.
Cena nieruchomości wraz z wyposażeniem do negocjacji.
Stan prawny bez zastrzeżeń . Założona Księga Wieczysta. Nieruchomość nie jest obciążona jakimikolwiek ograniczonymi, prawami rzeczowymi ani roszczeniami osób trzecich ,nie występują prawne lub faktyczne okoliczności mogące spowodować obciążenie tej Nieruchomości lub ograniczenia w rozporządzaniu nią.
Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia Właściciela, oraz przedstawionych dokumentów .
Oferta w rozumieniu przepisów prawa, ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji.
Zapraszam do zapoznania się z dokumentami prawnymi i obejrzeniem nieruchomości już bezpośrednio w terenie .
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo
Roman Jacko
Specjalista w Obrocie Nieruchomościami
ALMAR -Nieruchomości
Tel. 511709037

Szczegóły

Numer oferty 1680565
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 695 000 PLN
Cena za m2 4 344 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 160 m2
Powierzchnia działki 3 400 m2
Miejscowość Dzierżążno Wielkie
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat czarnkowsko-trzcianecki
Gmina Wieleń