Rozkładowe 3 -pokojowe na Borku

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki

699 000 PLN

11 060 PLN/m2

Opis

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe usytuowane w prestiżowej części Wrocławia - na osiedlu Borek, przy ul. Powstańców Śląskich u zbiegu z Jaworową. Ta dwustronna nieruchomość o powierzchni użytkowej 63,2 m² to doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów.
Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 7-piętrowym, ocieplonym bloku z windą, zapewniając komfort i wygodę codziennego życia. Jasne i słoneczne wnętrza zachwycają funkcjonalnym rozkładem - pokój dzienny o powierzchni około 20 m² stanowi idealne miejsce do odpoczynku i spotkań z bliskimi. Dwie sypialnie, o powierzchniach 12 m² i 8 m², pozwalają na komfortowe urządzenie przestrzeni prywatnej. Kuchnia o powierzchni 6,8 m² w pełni wyposażona w zabudowę i sprzęt AGD jest gotowa do codziennego użytku. Łazienka z wanną i kabiną prysznicową, osobne WC oraz przestronny przedpokój zapewniają wygodę i funkcjonalność.
Wnętrza wykończone są wysokiej jakości materiałami: pokojach i przedpokoju położona jest mozaika parkietowa, w kuchni i łazience zastosowano eleganckie płytki ścienne i podłogowe. Ściany w pokojach pokryte są gładzią tynkową, a w przedpokoju panele ścienne i sufitowe. Nowoczesne okna PCV gwarantują doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Łazienka wykończona w gustownej glazurze dodaje wnętrzom elegancji.
Mieszkanie jest wyposażone w instalację internetową oraz kablową telewizję naziemną, co zapewnia dostęp do nowoczesnych rozwiązań multimedialnych. Drzwi wejściowe zostały wzmocnione i antywłamaniowe, zwiększając bezpieczeństwo mieszkańców. Do nieruchomości przynależy także piwnica, zapewniająca dodatkowe miejsce na przechowywanie.
Okna wychodzą na dwie strony świata, co sprawia, że mieszkanie jest niezwykle jasne i dobrze nasłonecznione. Z balkonu rozpościera się piękny widok na panoramę miasta, co tworzy wyjątkową atmosferę relaksu.
Lokalizacja to jedna z największych zalet tej oferty. W najbliższej okolicy znajdziesz liczne tereny rekreacyjne, takie jak Górka Skarbowców czy Park Południowy, idealne na spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu. W pobliżu dostępne są centra handlowe, w tym popularny sklep BOREK, a także szkoły, przedszkola, korty tenisowe oraz basen. Dogodny dojazd zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe MPK, a także szybki dostęp do obwodnicy miejskiej i autostrady A4.
To wyjątkowa propozycja nieruchomości, która sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Oferta wartą szczególnej uwagi!
Więcej informacji udzieli:
Franciszek Głuszczak
tel. kom. +48 509 395 835
e-mail: f.gluszczak@dcn-nieruchomosci.pl


Oferta nr 166500548 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 166500548
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 699 000 PLN
Cena za m2 11 060 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro 6
Liczba pięter 7
Powierzchnia 63 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Krzyki
Ulica/Osiedle Powstańców Śl.
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Własność spółdzielcze własnościowe prawo
Rok budowy 1992
Ogrzewanie co miejskie
Dojazd asfaltowa/kostka
Balkon Tak
Materiał płyta warstwowa
Metraż łazienek 5 m2
Metraż kuchni 7 m2
Położony w w mieście poza centrum
Rodzaj okien nowe plastikowe
Franciszek Głuszczak
nr licencji: 7118
+48 71 3440552
+48 509 395 835
f.gluszczak@dcn-nieruchomosci.pl

Dariusz Wolski DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości

Odwiedź nasze biuro i opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach!

Adres naszego biura

ul. Powstańców Śląskich 163/1b, 53-138 Wrocław

Zadzwoń do nas

Znajdziemy dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich wymagań.

Zadzwoń dziś

tel. +48 71 344 05 52