Apartament z widokiem na morze ! Saranda

Mieszkanie na sprzedaż, Saranda

208 950 EUR

1 830 EUR/m2

Opis

Apartament z widokiem na morze!
RESIDENCE Flamingo Residence - Apartament Twoich marzeń w centrum Sarandy, zaledwie 2 minuty od promenady! Zapraszamy do odkrycia Flamingo Residence, ekskluzywnego, luksusowego apartamentowca położonego zaledwie 2 minuty od malowniczej promenady w Sarandzie, jednego z najbardziej urokliwych miejsc na wybrzeżu Morza Jońskiego.
To prawdziwa perełka nieruchomości, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Możesz spacerować, cieszyć się letnim czasem i rozkoszować się widokiem na Morze Jońskie zaledwie kilka kroków od swojego mieszkania. To idealne miejsce dla miłośników nadmorskich klimatów! Flamingo Residence to synonim luksusu i elegancji. Każdy szczegół został starannie przemyślany, aby zapewnić mieszkańcom wyjątkowy komfort i jakość życia. Wszystkie apartamenty wykończone są z najwyższą starannością, przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i rozwiązań.
Nie wahaj się - zaplanuj wizytę już dziś i przekonaj się, dlaczego Flamingo Residence to najlepszy wybór na rynku nieruchomości w Sarandzie! Niezależnie od tego, czy szukasz domu na wakacje, czy miejsca stałego zamieszkania, Flamingo Residence to doskonały wybór. Dzięki najwyższej klasy udogodnieniom i doskonałej lokalizacji oferuje najlepszy śródziemnomorski styl życia. Nie przegap okazji, aby posiadać kawałek raju - skontaktuj się z nami już dziś! Przekazanie kluczy planowane jest na grudzień 2024 roku.
Wszystkie mieszkania we Flamingo Residence zostaną wyposażone w płytki podłogowe, płytki w łazienkach (podłoga + ściany), węzeł sanitarny w łazience, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz pomalowane ściany. Na etapie budowy Ty jako kupujący możesz samodzielnie wybrać kolor ścian, płytek i armatury łazienkowej.
Zapłata za zakup nieruchomości, z uwzględnieniem podziału na poszczególne lokale, dokonywana jest w transzach. Kupujący płaci pierwszą transzę w wysokości 40% wartości inwestycji w terminie 14 dni od podpisania umowy notarialnej. Druga transza w wysokości 30% wartości inwestycji płatna jest po zakończeniu określonego w umowie etapu - stan surowy otwarty. Trzecia płatność w wysokości 25% ceny dokonywana jest w momencie przekazania kluczy do wykończonego mieszkania. Pozostałe 5% kupujący wpłaca po zakończeniu inwestycji i przekazaniu certyfikatu.
Prowizja agencji wynosi 5% ceny sprzedaży nieruchomości i pokrywa wszelkie koszty związane z obsługą procesu zakupu nieruchomości, w tym; opłaty notarialne (podatek notarialny, podatek od zakupu, pieczątki), tłumaczenie przysięgłe na język angielski oraz wszelkie czynności niezbędne do sfinalizowania umowy sprzedaży. Poza ceną nieruchomości i wartością prowizji, kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Prowizja agencyjna płatna jest w momencie podpisania umowy rezerwacyjnej.
Kupujący za usługi administrowania i utrzymania części wspólnych uiszcza Inwestorowi lub firmie wyznaczonej do utrzymania miesięczną opłatę w wysokości 25 EUR za każde mieszkanie (płatne rocznie)
.APARTAMENT 4 (2+1) PIĘTRO: 2 
WIDOK: FRONTOWY
WNĘTRZE: 67,09 M2
TARAS: 133,12 M2
CZĘŚĆ WSPÓLNA: 13,98 M2
POW. CAŁKOWITA: 114,19 M2
CENA: 208 950 EUR

Zapraszam do kontaktu: Alicja Wojtkowiak, tel.602245270


Oferta nr 1174310880 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 1174310880
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 208 950 EUR
Cena za m2 1 830 EUR
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Liczba pięter 6
Powierzchnia 114 m2
Miejscowość Saranda
Ulica/Osiedle Saranda
Województwo Wlora
Powiat Wlora
Gmina Saranda
Stan wykończenia wykonanie pod klucz