Grunty - działka przemysłowa, 15 623 m2, Kępno

Grunty - działka przemysłowa na sprzedaż, Kępno

Cena: 750 000 PLN

48 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI
Aktywizacja gospodarcza......
Prezentujemy do sprzedaży teren z przeznaczeniem pod zabudowę przemyslową produkcyjną objety ustaleniami miejscowego plany zagospodarowania przestrzennego dla Miasta Kepna i wystepuje pod symbolem P projektowana zabudowa przemyslowa. Działka posiada dostęp do drogi publicznej , od strony frontowej przylega bezpośrednio do pasa drogi powiatowej która łaczy starą DK8 z drogą powiatową w kierunku Kalisza i jest głowną droga łącząca strefę przemyslowa miasta z Centrum miasta. Wzdłuż działki od strony północnej prowadzi droga kategorii lokalnej dojazdowej. Tereny zlokalizowane w zurbanizowanej strefie przemysłowej miasta z dostępe do pełnej infrastruktury technicznej oraz do
na skrzyzowaniu z drogą główną wylotową z miasta Kępna w kierunku Wrocławia , oraz do lączypełnej infrastruktury technicznej oraz do infrastruktury oświatowej.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1170967
Typ oferty Grunty - działka przemysłowa
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 750 000 PLN
Cena za m2 48 PLN
Powierzchnia 15 623 m2
Miejscowość Kępno
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Kępno