Działka rolna, 35 672 m2, Lubin

Działka rolna na sprzedaż, Lubin

400 000 PLN

11 PLN/m2

Opis

Działka rolna, powierzchnia 3,57 ha, Lubin, Pieszków, 400 000,00 zł, sprzedaż.
Do sprzedania przedstawiamy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 35 672 m2 w miejscowości Pieszków w gminie Lubin, woj. dolnośląskie. Z rejestru gruntów opisana klasa gruntów ornych to klasa III i IV oraz częściowo łąki i grunty zabudowane (pozostałość po poniemieckim młynie). Istnieje możliwość przekształcenia nieruchomości w części tj. około 2400 m2 na budowlaną (działka objęta studium planu).
Ciekawa oferta, zarówno dla inwestorów jak i osób poszukujących nieruchomości na własny użytek. Może także zainteresować osoby poszukujące miejsca na własną działalność związaną z agroturystyką, bądź chcące zajmować się hodowlą zwierząt lub uprawą roli. Nieruchomość może stanowić idealne miejsce pod zabudowę siedliskową, na działce są 2 stawy, które można powiększyć. Doprowadzono prąd trójfazowy do działki (skrzynka na działce), działka jest oddalona od Lubina o około 8 km, co daje możliwość szybkiego dojazdu do miasta, tylko 10 minut samochodem. Do drogi asfaltowej tylko 180 m. Wokół panuje cisza, w pobliżu las. W okolicy luźna zabudowa jednorodzinna.
Teren nieruchomości jest płaski o kształcie nieregularnym.
Media: prąd, szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków, brak gazu.
Pieszków, wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim w powiecie lubińskim, gmina Lubin, znajduje się tu kościół zabytkowy, z XV w., połowy XVIII w. oraz cmentarz przykościelny, z XIV w. Przystanek darmowej komunikacji z miastem Lubin.
Cena sprzedaży: 400 000,00 zł (do negocjacji).
POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
Serdecznie POLECAM i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze.
Oferta w biurze 94-1156
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
"/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/

Oferta nr 11560094 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 11560094
Typ oferty Działka rolna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 400 000 PLN
Cena za m2 11 PLN
Powierzchnia 35 672 m2
Miejscowość Lubin
Ulica/Osiedle PIESZKÓW
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat lubiński
Gmina Lubin (gm)
Własność własność
Dojazd polna
Ogrodzenie brak
Kształt działki inny