Grunty - działka budowlana, 1 314 m2, Opatów

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Opatów

Cena: 50 000 PLN

38 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Mamy do zaoferowania nieruchomosc gruntową pod zabudowie miesskaniową jednorodzinną wolnostojacej z wydanymi WZiZT . Nieruchomość zlokalizowana jest w przepieknej scenerii z naslonecznieniem dzialki budowlanej od strony poludniowej oraz opartej od strony polnocnej na krajobrazie wielkopowierzchniowych Lasów Państwowych. dzialka budowlana posiada bezpośredni dostep do drogi publicznej kategorii gminnej o nawierzchni bitumicznej oraz do infrastruktury technicznej. Dzialka gruntu posaiada tzw. dobre sasiedztwo tzn. realizowane w otoczeniu budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w formie osiedlowej oraz w zabudowie wolnostojacej.


Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 910967
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 50 000 PLN
Cena za m2 38 PLN
Powierzchnia 1 314 m2
Miejscowość Opatów
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Łęka Opatowska