Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Dom wolnostojący, 144 m2, Pszczyna

Dom wolnostojący na sprzedaż, Pszczyna

Cena: 1 100 000 PLN

7 639 PLN/m2

Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310
adrian@cropol.pl

Opis

Komfortowy dom w idealnej lokalizacji! Parterowy, z poddaszem użytkowym, w pełni podpiwniczony. Gotowy do zamieszkania od zaraz i bez żadnych nakładów. Niemal samo centrum Pszczyny, a jednocześnie cichy, kameralny zaułek, blisko parku. Dom ma ok. 20 lat, nadto kilka lat temu przeszedł gruntowny remont.
Powierzchnia użytkowa pomieszczeń parteru i poddasza, ale liczona tylko dla pełnej wysokości użytkowej 2,5 metra, to 144 m2.
Z uwzględnieniem części pomieszczeń o wysokości do 2,2 metra, jest to już 166 m2. A dodając do tego piwnice, to już razem 252 m2.
Budynek jest bardzo funkcjonalny - w części dziennej czuje się faktycznie przestrzeń, którą uzupełnia przestronny, zadaszony i skąpany w zieleni taras, dostępny zarówno z salonu, jak i kuchni z jadalnią. Mimo zadaszenia i zieleni, jest dobrze nasłoneczniony - usytuowany idealnie w południowo-zachodnim narożniku. To dzięki temu, że dom jest też idealnie zorientowany - z dojazdem i wejściem od północy, a ogrodem od południa, na który są otwarte przestronne okna w salonie.
Poza wspomnianymi salonem i kuchnią z jadalnią, jest na parterze obszerny hall z klatką schodową, wiatrołap, WC z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze z oknem, a z kuchni dostępna spora spiżarka, również doświetlona.
Na użytkowym poddaszu hall jest równie obszerny, można w nim jeszcze śmiało wygospodarować jakiś rekreacyjny kącik. Są przede wszystkim 3 sypialnie, spora łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz osobna pralnia z dwoma oknami, którą równie dobrze można zaaranżować na inne funkcje pomocnicze.
Na uwagę zasługują również piwnice, a zwłaszcza jedno pomieszczenie o gabarytach całego salonu. Wysokość to prawie 2,20 metra, są do tego ogrzewane i idealnie suche, wytynkowane i częściowo wyłożone ceramiką, mogą być idealnym uzupełnieniem przestrzeni życiowej domu na wszelkie funkcje rekreacji ruchowej, majsterkowania czy wręcz klubowe 😉
Budynek jest oczywiście ogrzewany gazem.
Całość jest usytuowana na zgrabnej, nie za dużej ani nie za małej jak na warunki miejskie, ponad 8-arowej działce - ładnie zagospodarowanej i zielenią wyizolowanej od otoczenia. Zresztą sąsiedztwo to wyłącznie zabudowa jednorodzinna, bez jakiejkolwiek uciążliwości. Przed budynkiem są dwa miejsca postojowe na samochód, aczkolwiek jest i przed domem też wystarczająco dużo miejsca, by poza tymi miejscami postawić przestronny, nawet i 2-stanowiskowy garaż.

Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.
Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.
Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.
A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI
www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

Szczegóły

Numer oferty 8600963
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 100 000 PLN
Cena za m2 7 639 PLN
Licza pokoi 4
Powierzchnia 144 m2
Powierzchnia działki 833 m2
Miejscowość Pszczyna
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat pszczyński
Gmina Pszczyna