Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Grunty - działka budowlana, 15 840 m2, Ćwiklice

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Ćwiklice

Cena: 900 000 PLN

57 PLN/m2

Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310
adrian@cropol.pl

Opis

Na sprzedaż unikatowa oferta - teren pod zabudowę sportowo rekreacyjną. Wyjątkowo malowniczo usytuowany, przy samym lesie, a wręcz nim osaczony.

Plan zagospodarowania dla całego terenu przewiduje zabudowę zarówno obiektów sportowo-rekreacyjnych, jak i towarzyszących im budynków usługowych, handlowych, gastronomicznych, hotelowych, pensjonatowych, a także mieszkalnych. Dopuszczona jest naprawdę spora kubatura, o powierzchni zabudowy nawet do 5 000 m2, i maksymalnej szerokości elewacji frontowej do 100 m, pod warunkiem zachowania otwartego charakteru krajobrazu i osi widokowych, które w tym miejscu są zresztą niepodważalnym atutem.
Cały teren wcina się zdecydowanie w las i jest nim niemal z trzech stron otoczony. Nieopodal, ok. 200 metrów dalej w tymże lesie, jest malowniczy i na wpół dziki kilkuhektarowy staw.
Dojazd jest drogą gminną, wstępnie utwardzoną.

Cena obejmuje również nieduży domek letniskowy - drewniany, ale bardzo nowoczesny i komfortowo wyposażony. Cała południowa ściana jest przeszklona, z otwarciem na las właśnie. Budynek jest zasilany z paneli fotowoltaicznych, ale w trakcie realizacji jest także stałe przyłącze energetyczne. Oprócz budynku rekreacyjnego jest jeszcze altana, solidna betonowa piwniczka ziemna i budynek techniczny (m.in. z baterią akumulatorów). Woda jest ze studni.

Przedmiotem tej oferty jest 1,5840 ha terenu z budynkiem opisanym powyżej. Ale może to być powiększone o sąsiednią działkę - 1,0540 ha o tym samym przeznaczeniu w planie zagospodarowania, za kolejne 400 tys. PLN. Jest również możliwość dokupienia i kolejnych sąsiednich gruntów, nawet i do 5 ha dodatkowo.

UWAGA - przy szybkiej transakcji - możliwość dobrej negocjacji ceny ! ! !

Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.
Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.
Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.
A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI
www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

Szczegóły

Numer oferty 8350963
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 900 000 PLN
Cena za m2 57 PLN
Powierzchnia 15 840 m2
Miejscowość Ćwiklice
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat pszczyński
Gmina Pszczyna