Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Grunty - działka inwestycyjna, 5 682 m2, Czarków

Grunty - działka inwestycyjna na sprzedaż, Czarków

Cena: 625 000 PLN

110 PLN/m2

Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310
adrian@cropol.pl

Opis

Na sprzedaż wyjątkowe działki o unikalnej lokalizacji - jedyne w tej części Śląska, prywatne grunty budowlane położone w środku ogromnego, dziewiczego lasu! I to z gminną asfaltową drogą dojazdową! Jest to teren byłej jednostki wojskowej w Czarkowie...

W skład wchodzi teren ok. 1,5 ha podzielony na 12 działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Pomiędzy nimi jest wydzielona wewnętrzna droga dojazdowa. Działki mają powierzchnie od 800 do 1540 m2.
Z uwagi na wyjątkowo indywidualny charakter miejsca i jego dotychczasowej funkcji wojskowej, uzbrojenie terenu w media, jakkolwiek istniejące, nie jest do końca zinwentaryzowane. Jest natomiast możliwe uzupełnienie lub odbudowanie tych sieci przez gestorów mediów. Dla całości terenu został uchwalony indywidualnie Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Druga, sąsiednia część terenu byłej jednostki wojskowej (również na sprzedaż, w ramach oddzielnej oferty) przewidziana jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z podstawowymi usługami towarzyszącymi ? niedużego handlu, gastronomii, rekreacji, służby zdrowia. Mieszkańcy osiedla mogą więc liczyć na podstawową infrastrukturę usługową pierwszej potrzeby w zasięgu ręki.
Wprawdzie obecny wygląd terenu daje jeszcze miejscami świadectwo jego minionej funkcji, to nowi nabywcy przejmą parcelę przygotowaną: do momentu finalizacji sprzedaży obecny właściciel zobowiązuje się do usunięcia pozostałości starych budynków i fundamentów, wycinki drzewek samosiejek i krzewów, plantowania gruntu oraz oznaczenia granic w terenie.

Dla miłośników przyrody, lasu, dzikiego ptactwa i zwierzyny, amatorów `kontrolowanego odludzia`, nie ma lepszego miejsca w okolicy. Wychodząc z domu znajdujemy się od razu na niekończących się leśnych szlakach spacerowych i rowerowych. Jednocześnie, dzięki zrealizowanej w ostatnich latach nowej obwodnicy Pszczyny, z Czarkowa jest już szybki i bezproblemowy wyjazd na DK1 w kierunku Katowic i Bielska-Białej.
Oferta na wyłączność.

Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.
Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ukryte niedoskonałości.
Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.
A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI
www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

Szczegóły

Numer oferty 8130963
Typ oferty Grunty - działka inwestycyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 625 000 PLN
Cena za m2 110 PLN
Powierzchnia 5 682 m2
Miejscowość Czarków
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat pszczyński
Gmina Pszczyna