Grunty - działka budowlana, 1 720 m2, Czechowice-Dziedzice

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Czechowice-Dziedzice, Prusiec

Cena: 200 000 PLN

116 PLN/m2

Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310
adrian@cropol.pl

Opis

Na sprzedaż działka w jednym z najatrakcyjniejszych rejonów Czechowic-Dziedzic - dzielnicy Prusiec. Miejsce jest wysoko położone, z szerokim widokiem na okolicę. Bardzo dobry dojazd do działki, 500-600 metrów od DK1, a jednocześnie wystarczająco daleko, aby nie było żadnego oddziaływania od tej drogi, zwłaszcza dzięki pagórkowatemu ukształtowaniu terenu.
Ostatni nieduży kilkudziesięciometrowy fragment drogi dojazdowej to droga dobrze utwardzona, wcześniej asfalt. W drodze dojazdowej są wszystkie media poza kanalizacją.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 32,5 x 45 metrów i jest niemal płaska jak na tę okolicę, o nieznacznym jedynie nachyleniu, eksponującym jej walory widokowe.

UWAGA - działka jest w trakcie wydzielania z większej, 32-arowej działki; przedmiotem tej oferty jest działka w drugiej linii zabudowy od wspomnianej utwardzonej drogi dojazdowej. Nieco ponad 200 m2 działki stanowić więc będzie wjazd na nią, także efektywna powierzchnia działki do zagospodarowania wyniesie ok. 1500 m2. Natomiast jest także hipotetyczna możliwość uzyskania dojazdu do działki z drugiej strony, a wówczas odsprzedania wspomnianego fragmentu wjazdu - szczegóły na miejscu.

Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.
Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.
Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.
A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI
www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

Szczegóły

Numer oferty 8110963
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 200 000 PLN
Cena za m2 116 PLN
Powierzchnia 1 720 m2
Miejscowość Czechowice-Dziedzice
Dzielnica Prusiec
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat bielski
Gmina Czechowice-Dziedzice