Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Mieszkanie, 74 m2, Poznań

Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Nowe Miasto

Cena: 500 616 PLN

6 800 PLN/m2

Jakub Kwaśniewski
5542
Telefon: 669 709 390
jakub.kwasniewski@nieruchomociatrium.pl

Opis

UWAGA 3 ostatnie mieszkania w Inwestycji !!!
SIŁOWNIA dla mieszkańców !!!! Inteligentne rozwiązania !!!

mieszkanie 73,6m2, 66,82m2 z tarasem oraz apartament 165m2 3 poziomowy z windą prywatną w środku z ogrodem, tarasem i widokiem na Wartę 🙂

W ramach projektu Przystań Warta powstanie 8 apartamentów z widokiem na rzekę Warta i Łęgi Dębińskie, o powierzchni od 56 do 195 m.kw. W ofercie znajduje się 6 apartamentów 3 pokojowych, jeden 4 pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony, a do apartamentów dodatkowe przestronne tarasy.

Dla przyszłych Mieszkańców na poziomie -1 zaplanowano także siłownię, co będzie szczególnie istotne dla osób aktywnych. Kolejnym udogodnieniem będzie również podziemna hala garażowa na 11 miejsc postojowych.

Zadbamy także o małą architekturę. Na zewnątrz budynku stanie także wiata na kajaki, które będzie można zwodować na specjalnie przygotowanym do tego celu brzegu Warty.

Przystań Warta zostanie zrealizowana zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie mieszkaniowym i przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych.
Tradycja z innowacją

Przystań Warta to idealne połączenie tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym mieszkanie jest jeszcze bardziej komfortowe. Mieszkańcy osiedla Przystań Warta będą mieli przyjemność korzystania z rozwiązań inteligentnego domu. Dzięki temu za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich, jak tablet lub smartfon, będą sterować wszystkimi instalacjami w swoim mieszkaniu. Wystarczy dostęp do Internetu, aby kierować każdym urządzeniem podpiętym pod system. W ofercie będą dwa standardy:

Standard Inteligentna Przystań 1.0 to między innymi:

możliwość dowolnej konfiguracji włączników oświetlenia, np. kontrola nad oświetleniem w pokoju dziecięcym, na tarasie, czy łączne sterowanie oświetleniem poszczególnych partii mieszkania,
konfigurowanie dwóch scen kreacji oświetlenia salonu - kino i kolacja,
sterowanie całym oświetleniem w mieszkaniu za pomocą tabletu, smartfona czy też komputera, z dowolnego miejsca na świecie, mając dostęp do Internetu.
możliwość zdalnego sprawdzenia temperatury w mieszkaniu.
możliwość zdalnego zarządzania wybranym kontaktem elektrycznym
przywołanie windy podczas opuszczania mieszkania, by skrócić czas oczekiwania na jej przyjazd.

Standard Inteligentna Przystań 2.0 obejmuje podstawowe funkcje standardu Inteligentna Przystań 1.0 oraz dodatkowo rozbudowany jest o takie udogodnienia, jak:

możliwość nastawienia temperatury w każdym pokoju na dowolny okres,
automatyczne wyłączanie ogrzewania podczas otwarcia okna,
zdalne włączanie/wyłączanie ogrzewania oraz regulacji temperatury,
zdalne sterowanie roletami,
zaprogramowany jeden przycisk sterujący wszystkimi roletami,
czujniki ruchu, dzięki czemu domownik ma cały czas wiedzę, czy ktoś obecnie przebywa w mieszkaniu.
Zastosowane w Przystani Warta rozwiązania niosą ze sobą wiele korzyści, w tym przede wszystkim: oszczędności, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, komfort, czy kontrola rodzicielska. System Inteligentna Przystań sprawia, że to hasło nabiera realnych kształtów.

Jedną z największych zalet inwestycji Przystań Warta jest jej niepowtarzalna lokalizacja. Projekt zostanie zrealizowany na działce graniczącej bezpośrednio z Wartą.
To oznacza, że właściciele każdego z mieszkań będą mogli cieszyć się spokojem i korzystać z wyjątkowego sąsiedztwa natury. Takim położeniem może pochwalić się niewiele projektów mieszkaniowych w Poznaniu.

W najbliższej okolicy realizowanego projektu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, apteka i klub fitness. Komfort mieszkania uzupełniają również liczne punkty handlowo - usługowe. W odległości około 150 m od budynku znajdują się przystanki autobusowe. Wystarczy przejść 300 m, a aby skorzystać z komunikacji tramwajowej.
To pozwala sprawnie dotrzeć do ścisłego centrum stolicy Wielkopolski. Dodatkowy atut to bardzo szybki dojazd pociągiem z dworca Poznań - Starołęka do stacji Poznań Główny.

zapewniamy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
0zł prowizji
0zł podatek PCC

zapraszam do oglądania
w ofercie wszystkie mieszkania i apartamenty

Jolanta Wróblewska
669 709 390

Szczegóły

Numer oferty 5360911
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 500 616 PLN
Cena za m2 6 800 PLN
Licza pokoi 4
Piętro 3
Powierzchnia 74 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Nowe Miasto
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.