Mieszkanie 3-pokojowe w Willi Miejskiej.

Mieszkanie na sprzedaż, Biedrusko

430 125 PLN

6 680 PLN/m2

Opis

Willa miejska WO.
Mieszkanie na I piętrze z balkonem- WO4.
Termin zakończenia budowy 04.2023r.
O SZCZEGÓŁY PYTAJ W BIURZE SPRZEDAŻY.
Osiedle Natura Biedrusko to inwestycja firmy JAKŚBUD, która znana jest na rynku deweloperskim od ponad 30 lat z wielu ciekawych projektów zrealizowanych w Poznaniu i okolicach.
Biedrusko to malowniczo położona miejscowość, oddalona o zaledwie 10 kilometrów od Poznania w kierunku północnym. Otoczona jest terenami o szczególnych walorach przyrodniczych i ekologicznych, objętych programem Natura 2000, gwarantującym ochronę przyrody i kontrolę nad podejmowanymi na tym obszarze inwestycjami. Zapewniając jednocześnie piękne tereny rekreacyjne.
Osiedle Natura to kompleks około 350 mieszkań i domów położonych na osiedlu monitorowanym, z placem zabaw, z miejscami postojowymi oraz wykończonymi drogami.
W jego pobliżu znajdują się: przedszkole i szkoły (szkoła publiczna oraz prywatne gimnazjum), sala gimnastyczna i Dom Kultury, apteka i przychodnia lekarska, kościół, kilka sklepów (m.in. Dino Market, Biedronka) oraz stadnina koni.
Biedrusko jest bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem - na Śródkę można dojechać w około pół godziny autobusem nr 911, a na os. Sobieskiego w około 20 minut dojeżdża autobus nr 348. Natomiast w odległości niespełna 3 kilometrów w Bolechowie znajduje się przystanek kolejowy, z którego odjeżdża szynobus do Poznania.
W ofercie JakśBud znajdziecie Państwo:
- domy szeregowe z tarasem i ogrodem oraz miejscami postojowymi,
- lokale mieszkalne na parterze z tarasem i ogródkiem oraz miejscem postojowym,
- lokale mieszkalne w budynku wielorodzinnym (tzw. wille miejskie),
- lokale handlowe.
Osiedle jest monitorowane z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi oraz wewnętrznymi drogami. Budynki wyróżniają się nowoczesną, lekką architekturą i prostą formą .Stosowanie przez inwestora JAKŚBUD naturalnych materiałów (cegła silikatowa, szpachlówka wapienna) zapobiega rozwojowi grzybów i flory bakteryjnej, co ma ogromne znaczenie dla alergików. Dzięki zastosowaniu tych materiałów ściany akumulują ciepło wewnątrz budynków dając dodatkowe oszczędności energii zimą, a latem nie ulegają tak szybko nagrzaniu, dzięki czemu podczas upałów dłużej zachowują chłód.
Do ogrzewania domów firma JAKŚBUD używa gazowych pieców kondensacyjnych najnowszej generacji dbając o takie zestawienie urządzeń, które pozwala na zużycie jak najmniejszej ilości coraz droższej energii.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w Biurze Sprzedaży.
w Poznaniu przy ul. Garbary 53/2, czynnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00, tel. 61 66 44 888 lub 533 585 565.
Zainteresowanych oglądaniem nieruchomości zapraszamy do Biedruska po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu spotkania.

Oferta nr 53410868 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 53410868
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 430 125 PLN
Cena za m2 6 680 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro Parter
Liczba pięter 2
Powierzchnia 64 m2
Miejscowość Biedrusko
Ulica/Osiedle Osiedle Natura
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat poznański
Gmina Suchy Las
Własność własność
Rok budowy 2023
Ogrzewanie gazowe
Stan wykończenia stan developerski
Materiał silikat
Rodzaj okien plastikowe