Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem

Domy - segment na sprzedaż, Biedrusko

754 995 PLN

6 296 PLN/m2

Opis

REZERWACJA.
Domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem o pow. 227m2- Z1m1.
Segment `Z` ul. Kasztanowa.
Termin wydania lokalu i sprzedaż - 2 miesiące od podpisania umowy przedwstępnej.
Karty katalogowe dostępne w Biurze Sprzedaży.
Osiedle Natura Biedrusko to inwestycja firmy JAKŚBUD, która znana jest na rynku deweloperskim od ponad 30 lat z wielu ciekawych projektów zrealizowanych w Poznaniu i okolicach.
Biedrusko to malowniczo położona miejscowość, oddalona o zaledwie 10 kilometrów od Poznania w kierunku północnym. Otoczona jest terenami o szczególnych walorach przyrodniczych i ekologicznych, objętych programem Natura 2000, gwarantującym ochronę przyrody i kontrolę nad podejmowanymi na tym obszarze inwestycjami. Zapewniając jednocześnie piękne tereny rekreacyjne.
Osiedle Natura to kompleks około 350 mieszkań i domów położonych na osiedlu monitorowanym, z placem zabaw, z miejscami postojowymi oraz wykończonymi drogami.
W jego pobliżu znajdują się: przedszkole i szkoły (szkoła publiczna oraz prywatne gimnazjum), sala gimnastyczna i Dom Kultury, apteka i przychodnia lekarska, kościół, kilka sklepów (m.in. Dino Market, Biedronka) oraz stadnina koni.
Biedrusko jest bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem - na Śródkę można dojechać w około pół godziny autobusem nr 911, a na os. Sobieskiego w około 20 minut dojeżdża autobus nr 348. Natomiast w odległości niespełna 3 kilometrów w Bolechowie znajduje się przystanek kolejowy, z którego odjeżdża szynobus do Poznania.
W ofercie JakśBud znajdziecie Państwo:
- domy szeregowe z tarasem i ogrodem oraz miejscami postojowymi,
- lokale mieszkalne na parterze z tarasem i ogródkiem oraz miejscem postojowym,
- lokale mieszkalne w budynku wielorodzinnym (tzw. wille miejskie),
- lokale handlowe.
Osiedle jest monitorowane z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi oraz wewnętrznymi drogami. Budynki wyróżniają się nowoczesną, lekką architekturą i prostą formą .Stosowanie przez inwestora JAKŚBUD naturalnych materiałów (cegła silikatowa, szpachlówka wapienna) zapobiega rozwojowi grzybów i flory bakteryjnej, co ma ogromne znaczenie dla alergików. Dzięki zastosowaniu tych materiałów ściany akumulują ciepło wewnątrz budynków dając dodatkowe oszczędności energii zimą, a latem nie ulegają tak szybko nagrzaniu, dzięki czemu podczas upałów dłużej zachowują chłód.
Do ogrzewania domów firma JAKŚBUD używa gazowych pieców kondensacyjnych najnowszej generacji dbając o takie zestawienie urządzeń, które pozwala na zużycie jak najmniejszej ilości coraz droższej energii.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w Biurze Sprzedaży.
w Poznaniu przy ul. Garbary 53/2, czynnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00, tel. 61 66 44 888 lub 533 585 565.
Zainteresowanych oglądaniem nieruchomości zapraszamy do Biedruska po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu spotkania.

Oferta nr 53320868 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 53320868
Typ oferty Domy - segment
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 754 995 PLN
Cena za m2 6 296 PLN
Liczba pokoi 4
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 120 m2
Powierzchnia działki 498 m2
Miejscowość Biedrusko
Ulica/Osiedle os. Natura Biedrusko
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat poznański
Gmina Suchy Las
Własność własność
Ogrzewanie gazowe
Ogrodzenie siatka
Kształt działki prostokat
Balkon Tak
Stan wykończenia stan developerski
Materiał cegła
Rodzaj okien plastikowe