Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Mieszkanie, 39 m2, Sobótka

Mieszkanie na sprzedaż, Sobótka

Cena: 319 000 PLN

8 211 PLN/m2

Beata Łukasiewicz
2412
Telefon: 601732146
mieszkania@magnus.wroc.pl

Opis

Wyjątkowe, 2-pok. mieszkanie w wyjątkowym miejscu - w Sobótce! Przytulone do magicznej góry, z tarasem i dostępem do SPA.

Mocno zaawansowana inwestycja deweloperska, więc Kupujący nie płaci 2% podatku PCC, ani prowizji za pośrednictwo. Realizacja inwestycji planowana jest na IV kw. 2021 r.
W pięknym otoczeniu Ślężańskiego Parku Krajobrazowego powstaje kameralne osiedle 3-piętrowych domów ze 152 mieszkaniami różnej wielkości. Lokale o powierzchni od 39 do 100 m2., ekskluzywna strefa wellness dla mieszkańców, podziemny parking, zieleń wokół i kojąca obecność świętej i magicznej góry Słowian - Ślęży. Aktualnie trwają prace tynkarskie i wykończeniowe wewnątrz wszystkich budynków. Polecam Państwa uwadze przykładowe mieszkanie 2-pokojowe oferowane w tej inwestycji. Oto szczegóły:
Mieszkanie znajduje się na parterze. Wchodzi się do wiatrołapu, w którym jest miejsce na szafę wnękową - i z niego do salonu z aneksem kuchennym. To pomieszczenie ma pow. 23,72 m2. Z salonu dwoje drzwi prowadzi na taras w kształcie trapezu o pow. prawie 30 m2, więc jest on prawie wielkości mieszkania.
Z salonu jest wejście do sypialni o pow. 10,22 m2 z wyjściem na ten sam taras. Obok sypialni wejście do łazienki o pow. 4.91 m2, z zaprojektowaną w niej wanną i miejscem na pralkę. Obok wejścia do łazienki kolejna wnęka na szafę.
Mieszkanie jest nieduże, ale dzięki ogrodowi powierzchnia do życia powiększa się. Zważywszy na zielone otoczenie jest to duży atut. Może być propozycją dla inwestora, który nabędzie je np. pod wynajem. Ślęża jest oblegana przez turystów praktycznie przez cały rok i może być to doskonała propozycja na wynajem krótkoterminowy. Zaprojektowana w inwestycji własna strefa wellness podnosi mocno atrakcyjność samego mieszkania. Lokalizacja na starcie szlaku pieszego i rowerowego na Wieżycę to atut dla ludzi aktywnych sportowo.
Mimo niedużej wysokości budynku zaplanowano w nim windę, będzie ochrona i monitoring. Bedzie parking podziemny bez obowiązkowej opcji zakupu.
Sobótka to przepiękne miasteczko, oddalone od Wrocławia ok. 36 km. Znajduje się tu początek licznych tras turystycznych, w tym rowerowych, wiodących na magiczną górę Ślężę. W okolicznych wioskach niezwykłe zabytki architektury i archeologiczne artefakty, piękne pejzaże, tereny rekreacyjne dla całego Wrocławia. Dobry dojazd do centrum Wrocławia sprawia, że Sobótka powoli staje się sypialnią Wrocławian, ich parkiem atrakcji, celem zwiedzania i odpoczynku na świeżym powietrzu, dostępnym szybko i o każdej porze roku atrakcyjnym.

Polecam gorąco i zapraszam po więcej szczegółów:
Beata Łukasiewicz
tel. 601 732 146

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Alicja Franczyk, licencja zawodowa nr 2412.
Biuro Nieruchomości MAGNUS,
Wrocław, ul. Krakowska 52 nr lok 1,
tel. 71 792 72 75

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par 1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 51130940
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 319 000 PLN
Cena za m2 8 211 PLN
Licza pokoi 2
Liczba pięter 3
Powierzchnia 39 m2
Miejscowość Sobótka
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wrocławski
Gmina Sobótka