Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Dom wolnostojący, 250 m2, Oleśnica

Dom wolnostojący na sprzedaż, Oleśnica

Cena: 1 500 000 PLN

6 000 PLN/m2

Małgorzata Uliasz
21088
Telefon: 519 186 410
malgorzata.u@novena.pl

Opis

OFERTA WARTA ZAINTERESOWANIA!!!

Luksusowa Rezydencja położona na zagospodarowanej działce o powierzchni blisko 1600m2 w pięknej oraz spokojnej okolicy. Sąsiedztwo lasów, bliskość natury w połączeniu z szybkim i wygodnym połączeniem z centrum miasta Oleśnicy( ok. 15min od ścisłego centrum) sprawia, że jest to naprawdę interesująca okolica. Dodatkowo jest ona włączona do miejskiej sieci komunikacji autobusowej.
Posesja na której znajduje się dom jest w pełni zagospodarowana -Ogród wykonano jako teren rekreacyjno-wypoczynkowy, bardzo atrakcyjnie zagospodarowany,około 700 różnych nasadzeń w tym : dorodne drzewa (platany, katalpy, meta sekwoje) obsadzony licznymi krzewami ozdobnymi i rabatami kwiatowymi, patio porośnięte kwiatami. Tworzy enklawę przyjazną zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Połacie zadbanych trawników oraz różnorodne gatunki drzew, zarówno iglastych jak i liściastych, kolorowych krzewów zimozielonych oraz kwiatów i traw ozdobnych sprawiają, że otoczenie domu zawsze jest barwne i zielone. Ogród posiada profesjonalny system nawadniania oraz oświetlenia terenu.

Sam dom zaprojektowano z wykorzystaniem energooszczędnych materiałów i technologii, dzięki czemu, mimo niemałej powierzchni, jego koszty utrzymania nie są duże.Na uwagę zasługuje atrakcyjna sylwetka budynku , dzięki czemu dom posiada masywny reprezentacyjny przód i bardziej rozbudowany tył z załamaniami. Nowoczesny dynamiczny charakter nadają mu duże przeszklenia, narożne okna, wcięcia oraz wystające wykusze.

Wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne i zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Na parterze, z przedsionka i korytarza, znajduje się wejście do słonecznego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią. Salon łączy się pięknymi przeszkleniami z tarasem i ogrodem zimowym, w którym klimat do relaksu i wypoczynku stwarzają egzotyczne rośliny. Stąd można wyjść do ogrodu zewnętrznego z kaskadą wodną, jacuzzi oraz altaną z grillem.


Design wnętrza oraz ponadczasowy wystrój domu został zaprojektowany przez artystę plastyka, który z wielką starannością połączył prostotę z artyzmem oraz wysoką jakością wykonania, tworząc w ten sposób niepowtarzalny klimat.

OGÓLNE WARUNKI:
Rynek: Wtórny; Powierzchnia: 1600m2; Powierzchnia użytkowa: 250m2; Liczba pokoi: 5; Liczba pięter: 1; Typ domu: Rezydencja; Rok budowy: 2013; Droga dojazdowa: Asfaltowa utwardzona;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Kształt działki: Nieregularny; Ukształtowanie działki: Płaska; Ogrodzenie: Drewniane; Aranżacja działki: Drzewa, Oczka, Skalniak, Altanka; Jacuzzi.

MEDIA:
Ujęcie wody: Wodociąg Gminny; Prąd; Siła; Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków;

BEZPIECZEŃSTWO:
Domofon;Alarm; Monitoring;-Biuro Detektywistyczne Rutkowski Security-Service PATROL.


STANDARD DOMU:
Stan budynku: Bardzo dobry; Materiał: Pustak ceramiczny; Dach: Dachówka ceramiczna Karpiówka; Typ okien: PCV; Stropy; Betonowe; Tynki zewnętrzne: Akrylowe; Drzwi wejściowe: Przeciwwłamaniowe; Rodzaj ogrzewania:Ogrzewanie podłogowe+ Centrala klimatyzacyjna.

UDOGODNIENIA:
Internet; Telewizja kablowa; Telefon; Kominek; Jacuzzi; Miejsce na Saunę.

POMIESZCZENIA - POKOJE:
Powierzchnie pokoi: 20, 25; Powierzchnia salonu: 40;

POWIERZCHNIA DODATKOWA:
Ogród; Ogród zimowy;

GARAŻE - MIEJSCA PARKINGOWE:
Garaż; Garaż (liczba miejsc): 2; dodatkowe miejsce na posesji.

OTOCZENIE:
Widok na: Podwórko; Typ ulicy/drogi: Lokalna.

Jest to nietuzinkowa rezydencja pięknie położona-godna uwagi i polecenia!

Prezentujemy tylko sprawdzone oferty.
Bezpłatnie pomagamy w udzieleniu kredytu na zakup nieruchomości.
Naszym Klientom oferujemy również pomoc prawną.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 4952508636460092
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 500 000 PLN
Cena za m2 6 000 PLN
Licza pokoi 5
Liczba pięter 1
Powierzchnia 250 m2
Powierzchnia działki 1 600 m2
Miejscowość Oleśnica
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat oleśnicki
Gmina Oleśnica (gm)