Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Lokal użytkowy, 65 m2, Poznań

Lokal użytkowy na wynajem, Poznań, Centrum

Wynajem: 2 200 PLN

Adam Rogacz
Telefon: 884 755 055
adam@nieruchomoscirenoma.com

Opis

Na wynajem lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji w Centrum w Poznaniu. Idealny na fryzjerstwo, kosmetykę, gabinety, stomatologię, rehabilitacje.
Wyjątkowa łatwość parkowania dla klientów (pod budynkiem jest kilka parkingów strzeżonych na godziny oraz miejsca ogólnodostępne w strefie)

OPIS: Lokal o powierzchni 65 m2 znajduje się na parterze w pasażu usługowym w kameralnym biurowcu ATANERA przy ulicy Piekary/Ogrodowej. Składa się z dwóch pokoi, toalety, pomieszczenia socjalnego/szatni. Budynek monitorowany, wejście do pasażu od ulicy Piekary lub Ogrodowej. Pasaż posiada całodobową ochronę i monitoring. Bardzo dobre możliwości reklamy lokalu: tablice informacyjne przed każdym wejściem do pasażu, wszystkie szyby na ścianie wejściowej do lokalu, w otoczeniu lokalu bardzo dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych - wygodne parkowanie dla klientów. Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej - koszt 300zł/mies.

STANDARD WYKOŃCZENIA: Lokal nieumeblowany, na podłodze płytki, witryna i drzwi wewnętrzne aluminiowe, w każdym pomieszczeniu wyprowadzona instalacja wodna. Instalacje: ogrzewanie miejskie z cieplika, wodna, kanalizacja, elektryczna, siła, internet, klimatyzacja.

LOKALIZACJA: Lokal przy ulicy Piekary, dogodny dojazd do każdego miejsca w Poznaniu tramwajem lub autobusem. W okolicy wiele sklepów i lokali usługowych.

CENA WYNAJMU: 2200zł netto + 790zł opłaty administracyjne (utrzymanie nieruchomości, ciepła i zimna woda, ogrzewanie, ochrona i monitoring, śmieci) + prąd raz na dwa miesiące.

Wymagana kaucja zwrotna.

DANE KONTAKTOWE: Adam Rogacz tel. 884 755 055

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ LOKALU.

Oferta znajduje się pod opieką pośrednika nr licencji: 23847.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 4910670
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 2 200 PLN
Cena za m2 34 PLN
Powierzchnia 65 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Centrum
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.