Domy - bliźniak, 173 m2, Poznań

Domy - bliźniak na sprzedaż, Poznań, Grunwald

Cena: 969 000 PLN

5 601 PLN/m2

Artur Żebrowski
Telefon: 518557000
biuro@compass-nieruchomosci.pl

Opis

Elegancki dom/bliźniak idealny dla wielopokoleniowej rodziny lub kancelarię,biuro,gabinety w świetnej lokalizacji z 2 garażami i niezależnym mieszkaniem oraz miejscami parkingowymi do sprzedaży w Poznaniu/Stary Grunwald/Łazarz

Jedyna taka szansa by w bardzo ładnej i cichej dzielnicy domów jednorodzinnych ze starodrzewiem kupić gotowy dom o bardzo dużym potencjale :
PROPOZYCJA I :
Jako duży elegancki dom z niezależnym wejściem do mieszkania ok.50 m2: 2pokoje ,kuchnia,łazienka,korytarz) i część GŁÓWNA DOMU czyli : 5 pokoi (3 duże i 2 mniejsze),dużą jasną kuchnią z balkonem i obszerną spiżarnią, świetlikiem z jadalnią,2 łazienkami,3 garderobami,2 dużymi garażami, kotłownią, tarasem,ogrodem,4 miejscami postojowymi na terenie posesji.

PROPOZYCJA II :
Jako dom z funkcją 2-3 mieszkań 2-4 pokojowych z niezależnymi wejściami ,ogrodem,2 dużymi garażami ,miejscami parkingowymi itp.

PROPOZYCJA III :
Jako KANCELARIA,(prawna,notarialna,rachunkowa itp.) czy GABINETY w eleganckich przestronnych wnętrzach (5 pokoi)+ 2 pokoje w oddzielnym mieszkaniu (opisanym powyżej) z możliwością wygospodarowania ok. 10 pokoi ,8-10 miejsc parkingowych na terenie posesji i ok.5 przed posesją.

Bardzo wysoki standard wykończenia :drewniana mahoniowa stolarka okienna i drzwiowa oraz wykończeniowa - szafy,garderoby drzwi, marmurowe parapety,wysokiej jakości płytki ,nowoczesny piec gazowy (niskie koszty ogrzewania,),rolety antywłamaniowe, monitoring ,alarm,bramy wjazdowe i garażowe na pilota itp.
Dom może być utrzymany w starym lub bardzo nowoczesnym stylu.
Przeszedł kapitalny remont z wymianą wszystkich instalacji, stolarki okiennej i drzwiowej ,dociepleniem itp.
Ogród choć nieduży ale bardzo klimatyczny i radosny ,bardzo dobrze oddzielający od ulicy.

Cena : 969.000 zł
Wolne od zaraz.
Nieruchomość posiada KW.

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w myśl przepisów art 66par.1 kodeksu cywilnego

Szczegóły

Numer oferty 4580885
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 969 000 PLN
Cena za m2 5 601 PLN
Licza pokoi 7
Liczba pięter 2
Powierzchnia 173 m2
Powierzchnia działki 438 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Grunwald
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.