Domy - bliźniak, 80 m2, Pobiedziska

Domy - bliźniak na sprzedaż, Pobiedziska

Cena: 329 000 PLN

4 113 PLN/m2

Jacek Bojarski
4657
Telefon: 663-822-112
biuro@benefitbrokers.pl

Opis

Oferujemy inwestycję składającą się z osiedlu 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Pierwszy etap w całości został już sprzedany.

Wszystkie media: prąd, woda, gaz i KANALIZACJA!

Aktualnie proponujemy domy w ramach II etapu inwestycji.

Polecamy na sprzedaż połówkę bliźniaka - o powierzchni 80 mkw
Budynek nowy - wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej (cegła ceramiczna), domy są parterowe - wszystkie pomieszczenia na jednej kondygnacji, brak schodów i skosów.
Nowoczesna architektura i funkcjonalne rozwiązania.

STANDARD WYKOŃCZENIA.
Za cenę 329 000 zł brutto dom będzie przygotowany w stanie PEŁNYM deweloperskim. Wykonane instalacje: wodna, kanalizacyjna, elektryczna i centralnego ogrzewania - w tym piec gazowy kondensacyjny np. Junkers lub Immergas. Istnieje możliwość wykonania ogrzewania podłogowego wg uznania nabywcy. Dom będzie przygotowany do robót wykończeniowych (w tym standardzie nie ma położonych paneli, pomalowanych ścian, drzwi wewnętrznych, położonej w kuchni i łazienkach glazury i zamontowanych sanitariatów).

WYGODNY UKŁAD POMIESZCZEŃ.
Układ został tak przemyślany, aby dom był wygodny nawet dla 4 osobowej rodziny. Strefa dzienna składa się z salonu z aneksem kuchennym 30 mkw; w strefie nocnej do dyspozycji mamy pokoje o powierzchniach 8 mkw, 12 mkw i 12 mkw; jest także łazienka 5,8 mkw oraz osobne wc i pralnia/kotłownia (łącznie 3,8 mkw).

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
Dom wzniesiony z cegły ceramicznej 24 cm, ocieplonej styropianem 15 cm, ocieplenie poddasza wynosi 25 cm. Pokrycie dachu - dachówka betonowa lub ceramiczna znanego z jakości swoich wyrobów producenta ROBEN, tytanowe orynnowanie. Okna trzyszybowe.
Media: prąd, woda, gaz, zbiornik bezodpływowy.

OGRÓD.
Dostępne działki mają powierzchnię od 868 mkw 957 mkw. Działka do dyspozycji każdej połówki mają powierzchnię od ok. 400 do ok. 450 mkw. Działka będzie ogrodzona - tył i boki (siatka na słupkach). W cenie przewidziana jest kostka brukowa na podjeździe i ścieżce od furtki do drzwi wejściowych.
Atrakcyjne ogrody i niska gęstość zabudowy wynikająca z rozmiarów sąsiednich działek budowlanych zapewnią przyszłym mieszkańcom przestrzeń do relaksu i odpoczynku.

ATRAKCYJNA CENA.
Każdy połówka bliźniaka - kosztuje tylko 329 000 zł brutto (w tym VAT). Lokal mieszkalny z udziałem w gruncie. Brak podatku od czynności cywilnoprawnych przy zakupie - zakup od firmy. POLECAMY!

Proponujemy również opcję przygotowania strychu - o powierzchni po podłodze 40 mkw!!!

Oferowana inwestycja będzie gotowa do marca 2020 roku, kolejny budynek do września 2020 roku.

Pytania i prezentacje: Jacek Bojarski tel.: 663-822-112.
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !!!

Zdjęcia lub wizualizacje mogą się różnić od wykonywanych na II etapie - zdjęcia prezentują domy w ramach I etapu osiedla.

Szczegóły

Numer oferty 42050075
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 329 000 PLN
Cena za m2 4 113 PLN
Licza pokoi 4
Powierzchnia 80 m2
Powierzchnia działki 868 m2
Miejscowość Pobiedziska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat poznański
Gmina Pobiedziska