Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Grunty - działka rekreacyjna, 1 177 m2, Kuźniczka

Grunty - działka rekreacyjna na sprzedaż, Kuźniczka

Cena: 125 000 PLN

106 PLN/m2

Roman Jacko
Telefon: 511709037
roman.jacko@almar-am.pl

Opis

W ofercie na sprzedaż działka o powierzchni 1177m2.
Działka położona w miejscowości Kuźniczka gm. Wieleń ,pow. czarnkowsko trzcianecki ,woj. wielkopolskie. W pobliżu działki -pełne uzbrojenie .Dojazd drogą gruntową utwardzoną żwirem. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego ,obszar, na którym zlokalizowana jest działka ,to teren zabudowy rekreacyjnej z możliwością wtórnego podziału ,nie jest położony w granicach parku narodowego i nie stanowi Nieruchomości rolnej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Optymalnym wykorzystaniem Nieruchomości gruntowej jest wykorzystanie zgodne z jej przeznaczeniem tj. zabudowy rekreacyjnej. Nieruchomość ma docelowo służyć jej właścicielom i okazjonalnie gościom i rodzinie .Stan prawny Nieruchomości bez zastrzeżeń .Założona Księga wieczysta .Cena 125.000 ZŁ BRUTTO ustalona na podstawie operatu szacunkowego -do negocjacji.
Od pięciu lat wieś sołecka Kuźniczka w gminie Wieleń kusi swoją nową ofertą turystyczną powstałą na bazie doświadczeń Koła Niezależnych Twórców Ziemi Wieleńskiej. Chodzi o ofertę udziału w biegu masowym, która stanowi zachętę do aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury a także jest okazją do integracji środowisk artystycznych w regionie.
Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim .Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Dodatkowe informacje w biurze. Zapraszam na prezentację w ustalonym terminie.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo
Roman Jacko
Specjalista w Obrocie Nieruchomościami
Almar Nieruchomości
Tel. 511709037

Szczegóły

Numer oferty 3840565
Typ oferty Grunty - działka rekreacyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 125 000 PLN
Cena za m2 106 PLN
Powierzchnia 1 177 m2
Miejscowość Kuźniczka
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat czarnkowsko-trzcianecki
Gmina Wieleń