Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Mieszkanie, 48 m2, Drezdenko

Mieszkanie na sprzedaż, Drezdenko

Cena: 180 000 PLN

3 766 PLN/m2

Roman Jacko
Telefon: 511709037
roman.jacko@almar-am.pl

Opis

W ofercie sprzedaży - słoneczne ,trzypokojowe , rozkładowe mieszkanie . Lokal usytuowany na II piętrze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym w Drezdenku przy ul.Mickiewicza .

Powierzchnia mieszkania wraz z przynależnym pomieszczeniem wynosi 47,8 m2.
W skład mieszkania wchodzi:
Pokój gościnny z balkonem ,dwa oddzielne pokoje sypialniane , widna oddzielna kuchnia, spory przedpokój, łazienka wraz z WC- z oknem. Mieszkanie nieumeblowane. Ciepłe i słoneczne, odświeżone -nie wymaga remontu .Ściany obłożone nową tapetą ,sufity malowane.Nowe okna PCV z nawietrznikami. Nowe grzejniki panelowe. Ogrzewanie z węzła cieplnego. Grzejnik w łazience nieopomiarowany.Podgrzewanie wody użytkowej z termy gazowej.
Można zamieszkać bez zbędnych nakładów finansowych .Budynek trzy klatkowy ,ocieplony, odnowiony ,klatki schodowe czyste ,pomalowane .
Na każdym piętrze dwa mieszkania. Od niedawna w budynku szybki Internet. Do dyspozycji spory parking przed blokiem , plac zabaw ,w pobliżu sieć sklepów, żłobek , gabinety lekarskie , oraz wiele innych elementów użyteczności publicznej.
Wokół sporo zieleni.Budynek usytuowany z dala od głównej ulicy .
Średnie miesięczne opłaty za mieszkanie wynoszą około 420zł ,w tym woda ,fundusz remontowy i eksploatacyjny .Opłata za energię, ogrzewanie i gaz osobno - w zależności od zużycia.
Stan prawny bez zastrzeżeń, założona Księga wieczysta bez jakichkolwiek obciążeń.
Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia Właściciela i danych z KW. , mają charakter wyłącznie informacyjny, mogą podlegać aktualizacji .
Proponowana cena ofertowa do negocjacji.
Uwaga : KUPUJĄCY MA ZAPEWNIONĄ PEŁNĄ OBSŁUGĘ BIURA - NIE PONOSI JAKICHKOLWIEK KOSZTÓW .Biuro zapewnia przeprowadzenie i sfinalizowanie bezpiecznej transakcji zakończonej umową notarialną w ciągu kilku dni od podjęcia przez Kupującego decyzji o zakupie .
W przypadku finansowania zakupu w oparciu o kredyt ,polecamy sprawdzonego Doradcę kredytowego , któremu powierzymy wszystkie sprawy związne z przygotowaniem kredytu na sfinansowanie zakupu mieszkania .
Zapraszam do obejrzenia mieszkania i zapoznania się z dokumentami prawnymi.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Roman Jacko
Specjalista d/s Obrotu Nieruchomościami
Tel. 511709037

Szczegóły

Numer oferty 3800565
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 180 000 PLN
Cena za m2 3 766 PLN
Licza pokoi 3
Piętro 2
Liczba pięter 4
Powierzchnia 48 m2
Miejscowość Drezdenko
Województwo LUBUSKIE
Powiat strzelecko-drezdenecki
Gmina Drezdenko