bliźniak Mojęcice

Domy - bliźniak na sprzedaż, Mojęcice

325 000 PLN

2 708 PLN/m2

Opis

Do sprzedaży udział w działce wraz z większościowym udziałem w budynku mieszkalnym. Sprzedawana część o pow. użytkowej ok.120m2 (całkowita ok.160m2) ma charakter mieszkalny, a pozostałą część budynku posiada Gmina jako lokal użytkowy na własne potrzeby (obecnie siedziba miejscowego zespołu folklorystycznego). Nieruchomość położona w pobliżu Wołowa, blisko do dworca PKP. Sprzedawana część budynku posiada własny wjazd na posesję i obecnie jest dwulokalowa (osobne dwa lokale mieszkalne, z osobnymi wejściami i z osobnym CO). Parter (wejście na poziomie "0" od strony ogrodu) obejmuje 3 oddzielne pokoje (jeden w trakcie kapitalnego remontu), kuchnię z wyjściem na zewnątrz, do ogrodu, duży przedpokój, łazienkę z WC (toaleta, kabina prysznicowa) oraz kotłownię. Przed wejściem, do tej części budynku, jest duży zadaszony taras (ok.10m). Drugi lokal usytuowany jest na poddaszu użytkowym (wejście od przodu budynku) i obejmuje hol, schody, kotłownię, przedpokój, duży pokój z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi (typu garderoba i pokój-gabinet) z wejściem z przedpokoju oraz kuchnię i dwa przechodnie pokoje z wejściem z kuchni (w jednym kominek), a także łazienkę z WC (wanna, toaleta, pom. gosp.) i część strychową z wejściem z korytarza. Stan techniczny budynku dobry, większego remontu wymaga lokal na poddaszu użytkowym. Można połączyć oba lokale w całość w części parteru na końcu przedpokoju (jest tam tylko płyta rygipsowa). Stan techniczny budynku i pomieszczeń ogólnie dobry, instalacja elektryczna i CO w miedzi, okna PCV. W cenie sprzedaży przedmiotowej nieruchomości jest dodatkowo przyległa działka (budowlana) nr 197/2 o pow. 986m2, zabudowana budynkiem gospodarczym, w którym znajduje się garaż, pokój gościnny z własną łazienką oraz pom. typowo gospodarcze. Główny wjazd na działkę budowlaną jest drogą wewnętrzną od strony ulicy Kasztanowej, której udział został także wliczony w cenę sprzedaży, ale obecnie korzysta się z wjazdu poprzez działkę, na której stoi budynek mieszkalny i poprzez wjazd, który jest obecnie tak użytkowany. Sama działka obecnie jest użytkowana jako ogród przydomowy i teren rekreacyjny. Obecnie cała procedura formalno-prawna podziału została zakończona. Media miejskie w obu lokalach, jak woda, kanalizacja i energia elektryczna, CO własne,    (w obu lokalach piece na węgiel/drzewo). Zapraszamy na prezentację i do rozmów. Klucze w biurze.
Świadectwo  charakterystyki energetycznej, dla przedmiotowej nieruchomość, jest w trakcie sporządzania.
*Zamieszczone na naszych stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a wszelkie dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i w każdej chwili mogą ulec zmianie.
*Oferta na wyłączność biura. Pośrednik odpowiedzialny, Renata Saj-Mazur licencja pośrednika 1015, kom. 601 989 963
*Pomagamy kompleksowo w obsłudze całości transakcji i w korzystnym kredytowaniu zakupu działki budowlanej. Jesteśmy z klientami przez cały proces sprzedaży aż do dnia wydania nieruchomości i przepisania mediów..
Oferta nr 3652340327 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 3652340327
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 325 000 PLN
Cena za m2 2 708 PLN
Liczba pokoi 6
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 120 m2
Powierzchnia działki 1 000 m2
Miejscowość Mojęcice
Ulica/Osiedle Główna
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wołowski
Gmina Wołów
Własność własność
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 1945
Ogrzewanie węglowe/drewno
Ogrodzenie siatka
Kształt działki prostokat
Materiał cegła
Położony w na wsi
Rodzaj okien plastikowe
Renata Saj-Mazur
nr licencji: 1015
601989963
biuro@nieruchomosc.wroc.pl