Mieszkanie, 62 m2, Wałcz

Mieszkanie na sprzedaż, Wałcz

Cena: 370 000 PLN

5 974 PLN/m2

Roman Jacko
Telefon: 511709037
roman.jacko@almar-am.pl

Opis

Trzeci etap inwestycji. Rezerwacja mieszkań rozpoczęta.
Zapraszamy do Wałcza oś Widok nad jeziorem Raduń

Jeśli szukasz nowego mieszkania w Wałczu, trochę bardziej na uboczu, ale też żeby nie było jakoś bardzo z dala od centrum miasta, warto zwrócić uwagę na osiedle Widok.
Urokliwa okolica i doskonała lokalizacja apartamentów to zdecydowane atuty naszej inwestycji. Bliskość przyrody, możliwość aktywnego odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku i przepiękne widoki będą docenione w szczególności przez osoby ceniące spokój i prywatność.
Okolice osiedla WIDOK oferują wspaniałe walory rekreacyjne i zachęcają do aktywnego wypoczynku. Wokół budynków powstaną tereny zielone. Docelowo zostanie wybudowanych pięć nowoczesnych i starannie zaprojektowanych budynków, w których znajdą się mieszkania wyposażone w ustawne balkony oraz tarasy. Inwestycja wyróżnia się elegancką architekturą, wysokim standardem wykonania oraz harmonijnie wkomponowaną zielenią.

O inwestycji

Budynek ,, C ,,jest już trzecim z kolei obiektem wolnostojącym. Podobnie jak blok A i B posiadał będzie cztery kondygnacje nadziemne, wyposażony w windę osobową z komunikacja do piwnicy włącznie . W budynku przewidziano 24 mieszkania, 24 komórki lokatorskie ,6 garaży .Na sprzedaż oferujemy mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe ,bez czynszowe w stanie deweloperskim.
Jedyne opłaty stanowią media i opłaty eksploatacyjne do wspólnoty mieszkaniowej. Na terenie osiedla usytuowane będą parkingi, place zabaw oraz inne elementy użyteczności publicznej. Mieszkania na parterze , I, II i III piętrze posiadać będą dwa balkony. W oknach znajdować się będą funkcjonalne rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie . Mieszkania zostaną wybudowane według tradycyjnej i zdrowej technologii oraz właściwie ocieplone, dzięki czemu mieszkania będą bardziej ekonomiczne w ogrzewaniu.

Opis mieszkania

Prezentowane mieszkanie oznaczone nr 0/5 znajduje się na parterze w budynku C od strony południowo zachodniej Powierzchnia mieszkania wynosi 55,56 m2. Mieszkanie trzypokojowe .
w skład którego wchodzi :
1.duży salon z aneksem kuchennym- 21,66m2
2. pokój do pracy lub dziecięcy -9,93m2
3.sypialnia -10,60 m2
4.łazienka-4,78 m2
5. przedpokój-8,59 m2
do dyspozycji dwa balkony
Dodatkowo do mieszkania przynależne pomieszczenie na poziomie piwnicy -komórka lokatorska o pow.5,81m2
Powierzchnia użytkowa mieszkania wraz z pomieszczeniem przynależnym-komórką wynosi 61,37m2
Cena nabycia mieszkania wraz z komórką lokatorską ,udziałami w częściach wspólnych budynku oraz gruntu wynosi 370.000 zł brutto.
Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia optymalne wykorzystanie całej powierzchni.

Procedura zakupu mieszkania.

Zakup mieszkania w oparciu o dwa etapy realizacji:
Pierwszy etap -zawarcie Umowy Rezerwacyjnej wybranego mieszkania z jednoczesną wpłatą kwoty gwarancyjnej -zadatku wynoszącego 3% wartości mieszkania .
Drugi etap- po wybudowaniu budynku i przeprowadzeniu wszystkich odbiorów technicznych, zawarcie Umowy Przyrzeczonej kupna mieszkania w formie Aktu Notarialnego- wpłata pozostałej kwoty odliczając już wpłacony zadatek. Dla kupionego mieszkania zostanie założona odrębna księga wieczysta.

Informacje dotyczące przedmiotu sprzedaży zostały sporządzone na podstawie projektu i przedstawionych dokumentów . Nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny ,mogą podlegać aktualizacji.
UWAGA: KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA ZA OBSŁUGĘ TRANSAKCJI, ZWOLNIONY Z OPŁAT PODATKU PCC, ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ BEZPŁATNĄ OBSŁUGĘ W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP MIESZKANIA
Więcej informacji w Biurze Sprzedaży Mieszkań ,,Almar -Nieruchomości,,
Mieszkania już przygotowane do sprzedaży do zaprezentowania w budynku B .
Zadzwoń lub napisz. Umów się na spotkanie .
Zapraszamy .
Odpowiedzialny za realizację transakcji
Roman Jacko
Specjalista ds. Rynku Nieruchomości
Tel. 511-709-037

Szczegóły

Numer oferty 3360565
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 370 000 PLN
Cena za m2 5 974 PLN
Licza pokoi 3
Liczba pięter 3
Powierzchnia 62 m2
Miejscowość Wałcz
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat wałecki
Gmina Wałcz (gm)