Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Mieszkanie, 46 m2, Poznań

Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Grunwald

Cena: 426 000 PLN

9 261 PLN/m2

Liliana Werschler
Telefon: 503 791 100
nieruchomosci2@kusnierska.pl

Opis

KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC, CENA DEVELOPERA!!!

Wymarzone mieszkania w zielonej okolicy prawie w centrum!!!

Polecam mieszkania na Grunwaldzie (Marcelin), który cały czas intensywnie się rozwija. Wzrost atrakcyjności w oczach potencjalnych mieszkańców wiąże się z rozwojem infrastruktury jak i interesującej zabudowy w tej okolicy. Ciekawe struktury tynków elewacyjnych i pastelowe kolory stworzą efekt światłocienia, co nada inwestycji eleganckiego i nowoczesnego charakteru.
W ramach inwestycji powstanie 5-piętrowy budynek z windą z 139 mieszkaniami, 1 do 4-pokojowych, przestronnych, o różnorodnym metrażu i układach. Lokale te będą miały powierzchnię od 26 do 86 m2. Dużym atutem części z nich będzie oddzielna kuchnia. Mieszkania znajdujące się na parterze będą wyróżniać się tym, że zostały zaprojektowane z możliwością adaptacji dla osób niepełnosprawnych i starszych.
Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dodatkowo balkony, duże tarasy na dachu oraz boksy lokatorskie, a także stojaki na rowery. Do mieszkań na parterach będą przynależeć prywatne ogródki.

W załączeniu rzut atrakcyjnego mieszkania oraz zdjęcia. W ofercie mamy też inne mieszkania w tym budynku

Ogrzewanie jest miejskie
Winda w budynku
Teren chroniony
Monitoring na terenie inwestycji
Instalacje TV
Instalacje internetowe
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Lokale usługowe znajdą się na terenie inwestycji

Super lokalizacja- w pobliżu inwestycji znajduje się Las Marceliński z licznymi ścieżkami, trasami rowerowymi, placami zabaw i atrakcjami, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu. W pobliżu planowanego osiedla znajduje się Stadion Poznań. Dużą atrakcją, szczególnie dla najmłodszych mieszkańców, będzie znajdujące się niedaleko osiedla centrum rozrywki dla dzieci. W najbliższej okolicy znajdują się ponadto liczne placówki edukacyjne oraz medyczne, sklepy i punkty usługowe, a także parki.

Znakomicie skomunikowane-mieszkańcy będą mieli dostęp do linii tramwajowych oraz autobusowych, zlokalizowanych tuż przy osiedlu. Dla zmotoryzowanych dużym atutem będzie bezpośredni dojazd do ul. Grunwaldzkiej - jednej z głównych ulic Poznania oraz zachodniej obwodnicy Poznania.

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym obowiązkowe 15-30tys.

Ta oferta nie będzie czekać!!!

Liliana Werschler tel.kom.+48 503 791 100

Szczegóły

Numer oferty 26640260
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 426 000 PLN
Cena za m2 9 261 PLN
Licza pokoi 2
Piętro 1
Liczba pięter 5
Powierzchnia 46 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Grunwald
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.