Dom i dzialka budowlana

Dom wolnostojący na sprzedaż, Kobyla Góra

850 000 PLN

8 500 PLN/m2

Opis

WROCŁAW-BAŁDOWICE S-8 WĘZEŁ SYCÓW-WSCHÓD 30 min DROGI I MIESZKASZ W LESIE Z WIDOKIEM JAK W GORACH.
UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI......
Nieruchomosci gruntowa zabudowana domem mieszkalnym , zlokalizowana w przepięknej scenerii na skraju lasu praktycznie na polanie leśnej , widokowej dziąłce z poludniowym naświetleniem nieruchomości , w chronionym prawnie obszarze krajobrazowym wzgórz ostrzeszowskich o szczegolych walorach krajobrazowo-przyrodniczych, z dostepem do drogi publicznej i infrastruktury technicznej.
Działka budowlana w ksztalcie kwadratu ogrodzona , zagospodarowana, objeta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi z przeznaczeniem pod zabudowe mieszkaniową jednorodzinna symbol planu 1 MML o pow. 1320 m2. zabudowana domem mieszkalnym o pow zabudowy 100m2 , budynkiem garażowym dwustanowiskowym o pow. 30 m2 .
Nieruchomośc podlączona do nfrastruktury technicznej skrzynka elektryczna NN z wlasna instalacją fotovoltaniczną o produkcji 6 Kw /m-c, sieci wodociągowej i dojazdem drogą gminną o nawierzchni bitumicznej. Na działce budowlanej wybudowana jest oczyszczalnia przydomowa do ktorej podlączony jest dom mieszkalny oraz zbiornik nieczystości płynnych zbierający wodę opadową do wtornego wykorzystanie dla celow pielęgnacji zieleni trawnikow i upraw ogrodowych.
Dom mieszkalny parterowy . niepodpiwniczony z dachem wysokim dwupadowym, wykonany w technologii tradycyjnej sciany murowane z pustaków ceramicznych ocieplone styropienm o gr 20 cm wyonczone tynkami strukturalnymi, strop podwieszony ocieplony wełna mineralną o gr 40 cm , więżba dachowa drewniana wykonana z wiązarów dachowych , pokrycie blachodachówką na łatach. Dom wyposażony w instalację elektryczną z własną fotowoltaniką , instalację wod-kan , instalację CO z Pompą Ciepła i wymiennikownią CWU i czynnika grzjnego z systemem ogrzewania podlogowego oraz grzejników konwektorowych.
Budynek wykonany na podstawie projektu budowlanego i wydaanego pozwolenia na budowę wraz z dokumentacja budowy.
Powierzchnia zabudowy budynku wynosi - 100,00 m2
Powierzchnia uzytkowa budynku wynosi - 80,00 m2
Kubatura budynku wynosi - 755,00 m3
Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta nr 2560967 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 2560967
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 850 000 PLN
Cena za m2 8 500 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro Parter
Powierzchnia 100 m2
Powierzchnia działki 1 369 m2
Miejscowość Kobyla Góra
Ulica/Osiedle Bałdowice k/Sycowa
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrzeszowski
Gmina Kobyla Góra
Własność własność
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 2012
Ogrzewanie pompa ciepła
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrodzenie siatka
Kształt działki prostokat
Materiał ceramika
Metraż łazienek 7 m2
Metraż kuchni 7 m2
Położony w poza zabudową zwartą
Rodzaj okien plastikowe
Roman Pustkowski
nr licencji: 3468
48627822792
601560477
biuro@kgn.nieruchomosci.pl