Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Dom wolnostojący, 70 m2, Trębaczów

Dom wolnostojący na sprzedaż, Trębaczów

Cena: 115 000 PLN

1 643 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, PROWIZJĘ PŁACI SPRZEDAJĄCY...

Mamy do zaoferowania nieruchomosc zabudowaną budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojacej oraz budynkiem gospodarczym . Nieruchomość zabudowana zlokalizowana we wsi Trębaczów wśród zabudowy wiejskiej przyulicznej w pierwszej linii zabudowy . Działka budowlana bezpośrednio przylega do pasa drogi wojewódzkiej gminnej o nawierzchni butumicznej. Działka budowlana posiada dostęp do drogi publicznej z dwóch stron z ogrodzeniem wykonanym z siatki metalowej oraz prefabrykatów żelbetowych wraz z bramami wjazdowymi metalowymi.
Budynek mieszkalny wolnostojący parterowy z dachem wysokim dwuspadowym krytym dachówką ceramiczną zakładkową na konstrukcji drewnianej ocieplonej wełna mineralną. Budynek wybudowany w latach 60 tych o konstrukcji murowanej ze stropami o konstrukcji murowanej. Wyposażenie budynku stanowia instalacje elektryczna i sanitarne z CO z własną kotłownią lokalną z piecem CO na opał stały. Budynek częściowo wyremontowany poprzez wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z ociepleniem dachu, wymianę stolarki okiennej na PCV, wymianę podłog w pokojach na panele podłogowe oraz wymianę grzejników CO wraz z gazowym piecem CO jako zódło ciepła alternatywne.
Stan techniczny budynku określam jako dobry, a lokalizacja nieruchomości w samym Centrum miasta bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej prowadzącej do Błaszek poprzez Kobyla Górę stwarza duże możliwości alternatywnego wykorzystania i użytkowania udynku.
pobliżu. Fakt dostępu działki budowlanej z drugiej strony do drogi gminnej osiedlowej jak pelnej infrastruktury techncznej stwarza możliwości pobudowania drugiego domu mieszkalnego.
Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 2400967
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 115 000 PLN
Cena za m2 1 643 PLN
Licza pokoi 2
Powierzchnia 70 m2
Powierzchnia działki 1 100 m2
Miejscowość Trębaczów
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Perzów