Dom wolnostojący, 70 m2, Trębaczów

Dom wolnostojący na sprzedaż, Trębaczów

149 999 PLN

2 143 PLN/m2

Roman Pustkowski
nr licencji: 3468
48627822792
601560477
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, PROWIZJĘ PŁACI SPRZEDAJĄCY...

Mamy do zaoferowania nieruchomosc zabudowaną budynkiem mieszkalno-gospodarczym w zabudowie wolnostojacej na działce budowlanej ogrodzonej z wjazdem z drogi publicznej poprzez bramę. Nieruchomość zabudowana zlokalizowana we wsi Trębaczów wśród zabudowy wiejskiej przyulicznej w pierwszej linii zabudowy . Działka budowlana bezpośrednio przylega do pasa drogi wojewódzkiej gminnej o nawierzchni butumicznej. Działka budowlana posiada dostęp do drogi publicznej z dwóch stron z ogrodzeniem wykonanym z siatki metalowej oraz prefabrykatów żelbetowych wraz z bramami wjazdowymi metalowymi.
Budynek mieszkalny wolnostojący parterowy z dachem wysokim dwuspadowym krytym dachówką betonową zakładkową na konstrukcji drewnianej . Budynek wybudowany w latach 30 tych okresu międzywojennego o konstrukcji murowanej z cegły ceramicznej, ze stropami drewnianym belkowymi w częsći gospodarczej budynku stropy murowane typu Kleina.
Wyposażenie budynku stanowia instalacje elektryczna i sanitarne wod-kan i CO z własną kotłownią lokalną z piecem CO na opał stały.
Stan techniczny budynku do remontu kapitalnego z możliwością wykonania łązienki i WC oraz dodatkowego pokoju w części gospodarczej budynku, a lokalizacja nieruchomości w samym Centrum wsi bezpośrenio przy drodze gminnej prowadzącej przez wieś o nawierzchni asfaltowej stwarza duże możliwości alternatywnego wykorzystania i użytkowania udynku. Atutem nieruchomości jest lokalizacja w części frontowej stawu zbiorczego wody opadowej będącego własnościa Gminy oraz realizacja inwestycji budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Trębaczów, która biegnie w pasie drogowym od strony nieruchomości.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


Oferta nr 2400967 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 2400967
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 149 999 PLN
Cena za m2 2 143 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro Parter
Powierzchnia 70 m2
Powierzchnia działki 1 100 m2
Miejscowość Trębaczów
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Perzów
Własność własność
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 1935
Ogrzewanie kotłownia lokalna
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrodzenie metalowe
Szerokość frontu 25.00 m
Kształt działki prostokat
Balkon Tak
Garaż przy budynku
Stan wykończenia stan developerski
Materiał cegła
Metraż kuchni 10 m2
Metraż piwnicy 70 m2
Położony w na wsi
Rodzaj okien plastikowe