Grunty - działka inwestycyjna, 9 868 m2, Świba

Grunty - działka inwestycyjna na sprzedaż, Świba

Cena: 750 000 PLN

76 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA, KUPUJĄCY NIE PLACI PROWIZJI.....

Mamy do zaoferowania nieruchomosc gruntową niezabudowaną zlokalizowaną bezpośrednio przy trasie DAWNEJ DROGI KRAJOWEJ Nr 8 ze zjazdem na drogę szybkiego ruchu S-8 Wieruszow-Wschod oraz Kępno-Wschód w realizacji. Nieruchomośc gruntowa z dostępem do drogi publicznej kategorii DW o nawierzchni bitumicznej oraz ze zjazdem na drogę gminna o nawierzchni gruntowej. Dzialka gruntuu w obowiązującym MPZP dla Gminy Kępno przeznaczona pod inwestycję typu Aktywizacja Gospodarcza pod Symbolem O1UR uslugi i rzemioslol z wbudowanymi mieszkaniami. Z uwagi na ksztalt dzialki wydluzonego prostokata i przzleglođc dluzszego boku dziailki do istniejacej drogi gminnej istnieje mozliwođc podzialu dzialki na 10 szt mniejsyzch.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 2160967
Typ oferty Grunty - działka inwestycyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 750 000 PLN
Cena za m2 76 PLN
Powierzchnia 9 868 m2
Miejscowość Świba
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Kępno