Mieszkanie, 80 m2, Myślenice

Mieszkanie na sprzedaż, Myślenice, Zarabie

Cena: 519 525 PLN

6 490 PLN/m2

Daria Majewska
545
Telefon: 12 274 30 60
biuro@rapit.com.pl

Opis

Zacisze, Twoje miejsce na ziemi!

Zacisze to zupełnie nowa inwestycja składająca się z 12 dwupoziomowych i nowoczesnych lokali mieszkalnych zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Myślenic - na Zarabiu! Projekt tworzony z pasją i przyszłościowym spojrzeniem na architekturę.

Przestrzeń mieszkalna została zamknięta na dwóch kondygnacjach, łącznie ponad 80 m2 użytkowej. Powierzchnia całkowita to ponad 118m2, które można wykorzystać aranżując praktyczną antresolę i dodatkowe poddasze. Z części dziennej, zlokalizowanej na parterze otrzymujemy dodatkowo dostęp do ogrodu, który pozwoli cieszyć się bezpośrednią bliskością natury.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja - bliskość parku, ścieżek rowerowych, placów zabaw, szkół, jak również doskonała komunikacja z pozostała częścią miasta. Osiedle zamknięte co podnosi standard jego bezpieczeństwa. Projekt przygotowany z wyjątkową starannością, dbałością o detale i wysoki standard mieszkania.
Rozkład pomieszczeń na poszczególnych kondygnacjach zapewnia duże możliwości aranżacyjne. Każdy m2 został dogłębnie przeanalizowany pod względem projektowym.
Na powierzchnię mieszkalną składają się 3 sypialnie, 2 łazienki, korytarz oraz strefa dzienna (salon z aneksem kuchennym).
Istotną dla klienta kwestią jest możliwość wyboru układu pomieszczeń spośród 3 koncepcji przygotowanych przez architekta.

Na terenie inwestycji zaprojektowane zostały miejsca parkingowe dla mieszkańców w cenie 20 000zł/miejsce.
Ceny mieszkań zaczynają się już od 6490zł/m2!

Za dodatkową opłatą możliwość wykonania instalacji klimatyzacji w salonie i okablowania pod instalację alarmową.

Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2021r.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółów oraz rezerwacji lokali.

Szczegóły

Numer oferty 18990946
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 519 525 PLN
Cena za m2 6 490 PLN
Licza pokoi 4
Powierzchnia 80 m2
Miejscowość Myślenice
Dzielnica Zarabie
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat myślenicki
Gmina Myślenice