Obiekt - inny obiekt komercyjny, 1 000 m2, Bralin

Obiekt - inny obiekt komercyjny na sprzedaż, Bralin

Cena: 250 000 PLN

250 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Mamy do zaoferowania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem produkcyjno-usługowym w budowie, zlokalizowaną na przedmieściach miasta Kępna bezpośrednio przy drodze publicznej kategorii wojewódzkiej dawna nr 8, z uzgodnionym zjazdem. Nieruchomość posiada dostęp do pełnej infrastruktury technicznej oraz częściowo ogrodzona i utwardzona nawierzchnią betonowa. Budowa budynku produkcyjno-uslugowego zostala przerwana w latach 90 tych , stan zaawansowania budowy sciany konstrukcyjne trzech kondygnacji oraz stropy betonowe dwóch kondygnacji.
Nieruchomość nie jest objęta miejsarcowym planem zagospodarowania przestrzennego a w studium uwarunkowań zagospodarpowania uprzestrzennego przeznaczona pod usługi i handel. W związku z powyższym istnieje możliwość zmiany przeznaczenia budowanego budynku pod potrzeby potencjalnego inwestora.
Wydane WZiZT na budowę budynku uslugowo-handlowego o pow. 550 m2 oraz uzgodniony zjazd z trasy DK 8 oraz do nowo wydzielonej drogi gminnej.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 180967
Typ oferty Obiekt - inny obiekt komercyjny
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 250 000 PLN
Cena za m2 250 PLN
Liczba pięter 2
Powierzchnia 1 000 m2
Powierzchnia działki 2 000 m2
Miejscowość Bralin
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Bralin