biuro w budynku przy Parku Południowym

Lokal biurowy na wynajem, Wrocław, Krzyki

800 PLN

Opis

Polecam: lokal biurowy z recepcją, w willi tuż przy Parku Południowym, boczna ul. Sudeckiej. Lokal składa się 2 gabinetów o pow 7 mk każdy, na drugim piętrze ( poddaszu) budynku; dodatkowo łazienka, zaplecze socjalne wyposażone w sprzęt AGD- duża jasna kuchnia; do korzystania również sala konferencyjna.
Lokal do wprowadzenia od zaraz. W budynku znajduje się kancelaria prawna.
Reprezentacyjny budynek z dużym parkingiem dla pracowników i klientów, na parterze funkcjonująca recepcja. Budynek wyposażony w alarm, telefon, internet. Lokal z przeznaczeniem na kancelarię, biuro rachunkowe lub inną cichą działalność biurową. Czynsz: 800 zł netto+ media ( ok. 400 zł, w tym woda, ogrzewanie, prąd, alarm)+ kaucja 1000zł
Zapraszam na prezentacje. BERNACKA BN Agnieszka Bernacka 601 766 484.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji stanowiącej ofertę nieruchomości objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Oferta nr 16980346 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 16980346
Typ oferty Lokal biurowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 800 PLN
Cena za m2 53 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Liczba pięter 2
Powierzchnia 15 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Krzyki
Ulica/Osiedle Sudecka
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Agnieszka Bernacka
nr licencji: 6841
601 766 484
nieruchomosci@bernacka.pl