Domy - segment, 75 m2, Zalasewo

Domy - segment na sprzedaż, Zalasewo

Cena: 380 000 PLN

5 059 PLN/m2

Romana Bąkowska
5542
Telefon: 695 855 618
romana.bakowska@nieruchomosciatrium.pl

Opis

Osiedle Kwiatowe II to inwestycja, która powstanie przy zbiegu ulic Planetarnej i Hebanowej w Zalasewie, czyli zaledwie 2 km od granic Poznania i jest propozycją dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy chcą mieszkać w pobliżu dużego miasta, a jednocześnie korzystać z kontaktu z przyrodą i spokoju, charakterystycznego dla małych miejscowości.
W bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, punkty medyczne, a także ulica Kupiecka wraz z kilkunastoma sklepami i punktami usługowymi. Trochę dalej jest m.in. Castorama, Biedronka czy Pepco.
Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dojazd zarówno do stolicy Wielkopolski jak i pobliskiego Swarzędza. Ponadto, dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa (przystanek linii 55 MPK Poznań oraz linii 499 SKA - 100 metrów od inwestycji) ułatwi życie niezmotoryzowanym. Nieopodal planowanego osiedla znajdują się tereny zielone, obiekty sportowe oraz szlaki rowerowe i piesze zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu.

Osiedle Kwiatowe będzie tworzyć kompleks 28 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 82 m2, 96 m2, ok.115 m2. Przy każdym domu będzie się znajdował ogródek i 2 miejsca parkingowe.
Nowa inwestycja została zaprojektowana z myślą o wygodzie dla wszystkich domowników. Na parterze każdego z domów znajdować się będzie przestronny salon, kuchnia i toaleta. Natomiast na piętrze przewidziano dwie lub trzy sypialnie, łazienkę oraz garderobę.
Całość wykończona w standardzie deweloperskim.
oddanie IV kwartał 2019.

0zł prowizji
0zł podatek PCC
bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu
ubezpieczenie nieruchomości na rok gratis!

Kontakt pod nr telefonu: 695855618 Romana Bąkowska

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art..66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie. Przedstawione rzuty mieszkań, kondygnacji, wizualizacje oraz zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy, mogą ulec zmianie, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 1670911
Typ oferty Domy - segment
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 380 000 PLN
Cena za m2 5 059 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 75 m2
Powierzchnia działki 160 m2
Miejscowość Zalasewo
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat poznański
Gmina Swarzędz