Dom wolnostojący, 110 m2, Mikorzyn

Dom wolnostojący na sprzedaż, Mikorzyn

Cena: 450 000 PLN

4 091 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Mamy do zaoferowania nieruchomosc zabudowaną budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojacej oraz budynkiem wiaty garażowej o konstrukcji metalowej na działce budowlanej zagospodarowanej i ogrodzonej ogrodzeniem murowanym z cegły i przęseł drewnianych.
Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części wsi sołeckiej o charakterze turystycznym z mikroklimetem ktory jest charakterystyczny dla Rabki i okolic Kobylej Gory ktory wpływa leczniczo przy chorobach dróg oddechowych , w otulinie chronionego krajobrazu Parku Krajobrazowego Wzgórz ostrzeszowskich z liicznymi trasami turystycznymi rowerowymi, konnymi i pieszymi. Nieruchomość zabudowana przylega bezpośrednio do pasa drogowego drogi publicznej kategorii gminnej o nawierzchni bitumicznej wraz ze zjazdem z drogi publicznej i podłączona jest do infrastruktury technicznej gminnej.
Budynek główny mieszkalny wolnostojący wykonany w technologii tradycyjnej , niepodpiwniczony dwukondygnacyjny parter+ppoddasze uzytkowe , niepodpiwniczony z dachem wysokim dwuspadowym , wybudowany w latach 1998-2005 z wykorzystaniem najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów wykonczeniowych dostepnych na rynku .
Stan techniczny budynku mieszkalnego nowy do zamieszkania z pełnym umeblowqniem wszystkich pomieszczeń mieszkalnych , czynnym kominkiem w salonie oraz wykonanym ogrzewaniem podlogowym z piecem CO elektrycznym . Istnieje możliwośc wykonania najnowszych rozwiązań i zastosowania instalacji do produkcji własnej energii elektrycznej poprzez fotowowltanikę lub podłączenia pieca CO dfo butli gazowej z gazem Propan-Butan.
Działka budowlana narożnikowa przylega do drogi publicznej z dwóch stron, zagospodarowana ogrodzona ogrodzeniem metalowym z wjazdem od drogi publicznej oraz posadzona zielenia ozdobną niską i wysoką , podjazdy do garazu i dojścia do budynku wybrukowane kostka brukową. Istnieje możliwość wykonania dodatkowego wjazdu na nieruchomośc z frontu nieruchomości bezpośrednio z drogi gminnej.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1630967
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 450 000 PLN
Cena za m2 4 091 PLN
Licza pokoi 5
Liczba pięter 1
Powierzchnia 110 m2
Powierzchnia działki 600 m2
Miejscowość Mikorzyn
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Kępno