Obiekt - inny obiekt komercyjny, 1 000 m2, Kobyla Góra

Obiekt - inny obiekt komercyjny na sprzedaż, Kobyla Góra

Cena: 1 000 000 PLN

1 000 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI
Aktywizacja gospodarcza......

W obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla wsi Kobyla Góra teren oznaczony Symbolem Planu UC i przeznaczony pod Usługi Komercyjne....

Funkconująca Dyskoteka E P O K A w Kobyle Górze....Prezentujemy do sprzedania nieruchomosć zabudowaną budynkiem Dyskoteki, zlokalizowanej w Centralnej części miejscowości Kobyla Góra nad Zalewem Blewaska, w miejscowosci mającej charakter rekraacyjno-turystyczny specjalizującej się mikroklimatem Rabki. Dyskoteka w Kobya Górze funkcjonuje nieprzerwalnie juz od 15 lat i ma wyrobioną renomę z uwagi na bardzo dobre obłóżenie wynikające z faktu że jest zlokalizowana w miejscowości turystycznej ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców miasta Wrocławia i Oleśnicy. Budynek Dyskoteki budowany od podstaw jako Dyskoteka z dwoma parkietami na parterze i na I piętrze z pełnym wyposażeniem oraz zapleczem sanitarno-higienicznym oraz parkingami na samochody osobowe. Budynek dwukondygnacyjny z dachem płaskim . wykonany w technologii tradycyjnej sciany murowane z pustaków ocieplane styropianem o gr 10 cm , dach o konstrukcji stalowej pokryty blachą fałdowaną ocieplony styropiaanem o gr 20 cm. W trakcie Imprezy budynek jest w stanie pomieścić 1000 osób z pełna obsługą zaplecza sanitarno-higienicznego, kulinarną , bezpieczeństwa BHP i przeciwpożarowego z odpowiednim wyposażeniem w instalacje i urządzenia zwiążanym z bezpośrenią obsługą Imprez Dyskotekowych. Jest to gotowy biznes rozrywkowy z tzw. miejscem ducha oraz znakomitą lokalizacją bezpośrednio przy drodze publicznej kategorii powiatowej Kobyla Góra-Międzybórz z dojazdem do drogi wojewódzkieji DW 449, a nastepnie drogi expresowej S-8 z węzłami Syców-Wschód i Bralin, otulinie Lasów Państwowych i odległości ca 50 m od piaszczystej plaży przy Zalewie Blewąska o pow 20 ha. Dodatkowym atutem tego biznesu jest lokalizacja w stefie przemyslowej miejscowości z dala od istniejących budynków mieszkalnych oraz to że w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzenngo opracowanym dla dla Kobyle Góry dzialka jest przeznaczona pod usługi tego typu.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.
Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1600967
Typ oferty Obiekt - inny obiekt komercyjny
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 000 000 PLN
Cena za m2 1 000 PLN
Liczba pięter 1
Powierzchnia 1 000 m2
Powierzchnia działki 2 500 m2
Miejscowość Kobyla Góra
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrzeszowski
Gmina Kobyla Góra