Karta Oferty MLS Polska2021-08-10T11:12:51+02:00

Mieszkanie, 150 m2, Wrocław

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki

Cena: 1 052 289 PLN

6 998 PLN/m2

Tomasz Małek
23946
Tel.kom.: 668 010 668
tomasz.malek@maladahome.pl

Opis

Dostępny Wirtualny Spacer!

https://sb360.online/r87jig

https://sb360.online/nma667


Dwa mieszkania na jednej KW w zaawansowanym stadium podziału.

Kupując teraz zyskujesz znaczny wzrost wartości po zakończeniu podziału.


Tutaj zapoznasz się ze szczegółami przestronnego (150m2) mieszkania na wrocławskich Wojszycach.


Lubisz luksus, przestrzeń i wygodę? Chcesz mieszkać w przestronnym lokalu, w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, ale nie interesuje Cię posiadanie wolnostojącego domu?


Zajrzyj tu, przeczytaj opis i przede wszystkim - zobacz zdjęcia. Zrozumiesz, że właśnie znalazłeś dla siebie mieszkanie.

Duże mieszkanie, tymczasowo przedzielone na dwa (96m2 i 54m2) daje Ci sporo możliwości:

1. Możesz zamieszkać z rodzicami tuż obok
2. Możesz wynająć mniejszy lokal, obniżając swoje koszty do minimum!
3. Możesz usunąć jedną ściankę i cieszyć się bardzo dużym mieszkaniem.


Mieszkanie w trakcie podziału. Wszelkie decyzje, które mogły ten proces wstrzymać zostały już pozytywnie rozpatrzone (w szczególności zgoda wspólnoty). Dobra okazja na inwestycję i szybki zwrot.

Centa teraz 7400/m2.

Po podziale można uzyskać minimum 9000 za mniejsze i 8000 za większe mieszkanie, choć przy obecnych wzrostach- pewnie dużo więcej.


Zamknięte osiedle w kształcie dwóch zwróconych do siebie liter `c` tworzących wrażenie okręgu. Wewnątrz pięknie zagospodarowane podwórko, z dużym placem zabaw i mnogością zieleni. Wszystko to powoduje, że od pierwszych chwil ma się ochotę zostać tam na dłużej. Ja właśnie dokładnie tak się poczułem.

Samo mieszkanie jest niezwykłe. Znajduje się na drugim, ostatnim piętrze, posiada dwa osobne wejścia, dzięki czemu właściciel uzyskał efekt dwóch osobnych mieszkań. Można je oczywiście niskim kosztem na nowo połączyć, albo wykorzystać istniejący potencjał.

Wchodząc do wnętrza większego mieszkania (140m2 po podłodze) nie da się nie zauważyć, że każdy element wystroju jest starannie zaplanowany i zaprojektowany. Przestronny salon z wyjściem na balkon, połączony z jadalnią i bardzo gustownie urządzoną kuchnią daje wrażenie spokoju i komfortu. Nietrudno wyobrazić sobie tutaj przyjemne spotkania towarzyskie przy lamce wina, a ciepło i światło kominka będzie świetnym uzupełnieniem niepowtarzalnej atmosfery.

Po wejściu na piętro drewnianymi schodami, ma się ochotę powiedzieć: `wow, ile tu przestrzeni!` Dodatkowy salon od strony wschodniej, dwie sporych rozmiarów sypialnie, piękna łazienka i bardzo obszerna garderoba, z możliwością przekształcenia w dodatkowy pokój. Próbując powiedzieć coś stosownego, udało mi się jedynie wygłosić porównanie z domem. Tam naprawdę można poczuć się jak w wygodnym domku.


Mniejsze mieszkanie ma 54 m2, posiada dwa pokoje, oddzielna kuchnię, a także przestronną łazienkę z wanną i prysznicem. Mieszkanie jest rozkładowe, posiada balkon i idealnie nadaje się na wynajem. W ten sposób można uzyskać efekt zerowych opłat za swoje mieszkanie, gdyż to najemcy finansują wszelkie koszty wynikające z eksploatacji nieruchomości.

Podsumowując:

- 195 m2 po podłodze- 150,37 według KW, po odliczeniu skosów.
- 2 łazienki, 2 kuchnie, 3 salony.
- 3 sypialnie, 2 balkony, jedna dodatkowa toaleta.

Do tego:
- zamknięte, monitorowane osiedle
- pięknie zagospodarowany ogród z patio i placem zabaw
- bardzo bogato rozwinięta infrastruktura
- przyjazna do życia okolica.

Wszystko to w cenie ok. 7000 PLN/m2 licząc jedynie metry bez skosów.
Gdyby policzyć całkowitą przestrzeń, to cena za metr kwadratowy wynosi ok. 5500 PLN.

To nie jest mieszkanie dla każdego- to fakt, ale ta lokalizacja cieszy bardzo się dużym zainteresowaniem i wysokimi cenami. Efektem powyższego będzie szybka transakcja- nie przegap zatem okazji! Po prostu podnieś telefon i zadzwoń! 🙂____________________
__________________________________

MALADA Home- nowoczesne pośrednictwo. Sprawdź nas 🙂

Szczegóły

Numer oferty 150369
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 052 289 PLN
Cena za m2 6 998 PLN
Licza pokoi 6
Piętro 2
Liczba pięter 2
Powierzchnia 150 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Krzyki
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.